آلبوم «دیده بیدار» با صدای فرمان فتحعلیان 25 شهریور در بازار

0

موسیقی فارس-جدیدترین اثر رسمی «فرمان فتحعلیان» شش سال پس از آخرین آلبوم رسمی او به زودی روانه بازار موسیقی کشور خواهد شد.

آلبوم «دیده بیدار» جدیدترین آلبوم فرمان فتحعلیان پس از اخذ تمام مجوزهای لازم، این بار به شیوه ای جدید منتشر خواهد شد تا این خواننده نخستین خواننده ای باشد که آلبومش را از طریق یک سامانه اینترنتی و یک اپلیکیشن منتشر می کند.

فرمان فتحعلیان که تا کنون آلبوم هایی چون مقیم، راه عشق و مست و خراب را منتشر کرده و آخرین آلبوم این هنرمند «با مردم بیگانه» اردیبهشت سال 89 به بازار موسیقی کشور آمد، جدیدترین آثار خود را در قالب آلبومی تحت عنوان «دیده بیدار» اواخر هفته آینده روانه بازار موسیقی کشور می کند تا بار دیگر به دیدار دوستداران سبک و سیاق خاص آثار خود بیاید.

انتشار آخرین ساخته های مرحوم «شاهرخ پورمیامین» که به عنوان آهنگساز و تنظیم کننده در آلبوم جدید فرمان فتحعلیان همکاری کرده، از جمله اتفاقات حائز اهمیت این آلبوم است.

حضور سیروس الوند کارگردان سرشناس سینمای ایران به عنوان ترانه سرا در این آلبوم، دیگر اتفاق مهم آلبوم «دیده بیدار» است.

فرمان فتحعلیان تصمیم به انتشار آلبومش توسط سامانه 780* (هف هشتاد) و اپلیکیشن «نواک» گرفته و معتقد است انتشار فیزیکی آلبوم در قالب سی دی به دلیل دانلود غیرمجاز و عدم رعایت کپی رایت در ایران و کارشکنی شرکت های موسیقی، توجیه منطقی ندارد و حقوق هنرمند رعایت نمی شود.

فرمان فتحعلیان پیش از این درباره آلبوم «دیده بیدار» گفته بود: «فضای کلی آلبوم جدیدم که در همان حال و هوای سبک کارهای من است و فقط سعی کرده ایم که موسیقی به روز را در این اثر در اولویت قرار دهیم که در کنار بخش های محتوایی، مجموعه ای کامل و قوی را در اختیار دوستداران موسیقی قرار دهیم. آهنگسازی و تنظیم این اثر را خودم بر عهده داشته ام. آقای «مقدس فانی» هم همچون آلبوم قبلی در این اثر نیز حضور دارند. «شاهرخ پورمیامین» هم در این آلبوم یک قطعه را آهنگسازی و تنظیم کرده است.»

اطلاعات و اخبار انتشار این آلبوم به همراه جدیدترین گفتگوی فرمان فتحعلیان در روزهای آینده منتشر خواهد شد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید