روزهای دهم و یازدهم اسفندماه

چهار کنسرت تخصصی گیتار فلامنکو برگزار می‌شود

0
موسیقی فارس چهار اجرای پایانی برنامه «هفت شب با گیتار» با حضور چهره‌های برجسته این حوزه 10 و 11 اسفندماه در سالن تماشاگه راز برگزار می‌شود. چهار اجرای پایانی این برنامه با حضور کامبیز پاکان، گروه کوچ، مهدی مطلبی، آرش کریمی و احسان فرامرزی پور برگزار می‌شود.
کنسرت مشترک کامبیز پاکان و گروه کوچ با حضور : مریم خدابخش،مجید یگانه راد، سهیل ستایش پور، محمدرضا رئیسی، وفا مصباحی و محمد موذن پنجشنبه ۱۰ اسفندماه از ساعت ۲۰.۳۰ الی22:30 اجرا می‌شود.
علاقه‌مندان در شب پایانی اجراهای برنامه هفت شب با گیتار، در بخش نخست اجرای جمعه 11 اسفندماه، کنسرت مهدی مطلبی و هنرجویان وی  از ساعت ۱۶.۳۰ الی۱۸.۳۰  برگزار می‌شود. در سانس دوم این برنامه، آرش کریمی و هنرجویان او  از ساعت ۱۹.۳۰ الی 21  به اجرای کنسرت خواهند پرداخت.
اجرای پایانی این رویداد تخصصی، کنسرت پژوهشی فلامنکو استاد احسان فرامرزی پور است که از ساعت ۲۱.۳۰ الی ۲۲.۳۰ روز جمعه 11 اسفندماه در سالن تماشاگه راز واقع در یوسف آباد، بین خیابان 52 و 54، آموزشگاه تماشاگه راز  برگزار می‌شود. همچنین برنامه «هفت شب با گیتار» در بخش پایانی خود، با کارگاه آموزشی فلامنکو توسط کامبیز پاکان در روزهای 11 و 17 اسفندماه پایان می یابد.
«هفت شب با گیتار» برنامه‌ای تخصصی است که با هدف جذب علاقه‌مندان به ساز گیتار و با حضور اساتید برجسته این حوزه شکل گرفته است. در این برنامه که با حمایت احسان روغنی، هنرمند تولید کننده ساز گیتار و آموزشگاه تماشاگه راز برگزار می‌شود، اجرای بزرگان و صاحب نظران ساز گیتار در کنار شاگردان را شاهد خواهیم بود. علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه بلیت به سایت https://www.guitaran.com  مراجعه کنند.
منبع: موسیقی ما
اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید