این گروه راک در سالن ایوان شمس روی صحنه می‌رود

بلیت‌فروشی گروه «گره» شروع نشده تمام شد

0
موسیقی فارسفرزان صوفی: ساعت 12 امروز (چهارشنبه 10 مرداد) بلیت فروشی کنسرت گروه راک «گره» آغاز شد که طبق روال همیشگی این گروه، در کمتر از پانزده دقیقه تمام بلیت‌ها به پایان رسید.

آنها قرار است روز هشتم شهریور بعد از چهار ماه با اجرای قطعات جدیدی از ساخته‌های گروه و همچنین کاور قطعات پرطرفدار موسیقی راک دنیا، در سالن ایوان شمس روی صحنه بروند که ظرفیت بیشتری از سالنی که همیشه در آن کنسرت برگزار می‌کنند (یعنی برج آزادی) دارد. بهروز منزه، یار همیشگی آنها در برج آزادی نیز قرار است صدابرداری این کنسرت را بر عهده داشته باشد.

«گره» که از دو سال پیش کنسرت‌هایشان را با اجرای قطعات کاور آغاز کرده بودند در  هر کنسرت تعداد قطعات اورجینال خود را کم‌کم افزایش دادند و حالا به اجرای شش قطعه از ساخته‌های گروه رسیده‌اند. آنها قرار است در این کنسرت قطعات Are You Lost ، The Aftermath،  Inversion، Staring into Space و  The New Chapter از ساخته‌های گروه را اجرا کنند.

علاوه بر این، اعضای گروه این روزها مراحل ضبط اولین آلبوم مجاز خود را پشت سر می‌گذارند و قرار است به زودی آن را منتشر کنند.

از دیگر قطعات این کنسرت که کاور قطعات گروه‌های بزرگ موسیقی راک است می‌توان به Judas Priest – Lightning Strike، Alter Bridge – Blackbird، Bruce Dickinson – Abduction،  Metallica – Wherever I May Roam،Creed – With Arms Wide Open، Rammstein – Los/Links 123 Medley،Pantera – Five Minutes Alone، Manowar – Brothers Of Metal اشاره کرد.

شهروز گودرزی و هادی کیانی به عنوان خواننده و نوازندگانی چون محمد نیک (گیتارباس)، آندره خاچیکیان (گیتار)، سهیل زرین کلک (گیتار الکتریک)، نوید رهبر (کیبورد) و بهزاد اشعاری (درامز) اعضای گروه را تشکیل می‌دهند.

آنها در مورد این‌که چرا سالن را از برج آزادی به سالن ایوان شمس انتقال داده‌اند و همچنین سیستم صدابرداری این سالن گفته‌اند: «اولین و بزرگترین مشکل این بود که صدابردار ثابت برج آزادی، آقای بهروز منزه که یکی از بهترین صدابردارانی هستند که تا به امروز همکاری داشته‌ایم و دلیل اصلی صدای خوب کنسرت‌های راک در برج آزادی بود، متأسفانه از برج آزادی جدا شده و اکثر تجهیزات صدایی حرفه‌ای هم در آنجا متعلق به او بوده که از آنجا جمع شده است! ایشان از چند ماه پیش دیگر بصورت مستقل در حال فعالیت است و صدابردار سالن برج آزادی نیست و برای ما و مخاطبان ما که داستان صدابرداری در اجراها در اولویت اول قرار دارد، ما را کاملاً نسبت به برگشت به آزادی منفی کرد و اصلاً مشخص نبود که سالن آزادی با چه صدابردار و با چه امکاناتی قراره جایگزین بشود! همین مشکل اول کافی بود که گروه «گره» را از اجرا در سالن برج آزادی دلسرد کند! دومین مشکل این بود که سالن برج آزادی، تمامی روزهای هفته (از شنبه تا پنجشنبه) به غیر از جمعه‌ها را با یک برنامه تلویزیونی قرارداد بسته و فقط می‌توان جمعه‌ها را به اجراها اختصاص دهد که با ظرفیت کمی که برج آزادی دارئ (حدود ۲۸۸ نفر)، برای گروهی مثل گره که حداقل به ۳ یا ۴ سانس نیاز دارد، اتفاق مطلوبی نبود! همان اولین مشکل، ما را به اندازه کافی از برگشتن به آزادی مأیوس کرده بود و دیگر دومین مشکل سناریو را برایمان کامل کرد!»

photo_2018-08-01_12-28-05
منبع: موسیقی ما
اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید