صداوسیما، گلزار و کنسرت لس آنجلس!

2

موسیقی فارس-غزل خواجوی: محمدرضا گلزار قرار است طی هفته های آینده در سالن دالبی تیاتر لس آنجلس (محل برگزاری مراسم اسکار) کنسرت داشته باشد با این وجود سیلی از انتقادها از منتقدین و کارشناسان موسیقی روانه این رویداد شد؛ تا آن جا که کار به اخبار ۲۰:۳۰ کشید.

هفته گذشته بود که اخبار ۲۰:۳۰ گزارشی مبنی بر فروش نرفتن بلیط های کنسرت محمدرضا گلزار را پخش و از این بازیگر-خواننده با لحن تندی انتقاد کرد. در این گزارش به عدم فروش بلیت های این رویداد اشاره و گفته شد که برگزاری این کنسرت، شکست را برای این خواننده به ارمغان آورده است.

گلزار نیز در یک مصاحبه اینترنتی گفت که ۶۰درصد از بلیت ها فروش رفته است و موفقیت یا عدم موفقیت یک کار بعد از آن مشخص می‌شود.

ماجرا به همین جا ختم نمی شود.همین چند روز پیش بود که حسین کلهر مجری برنامه «سلام صبح به خیر» درباره علی دایی، آقای گل فوتبال جهان، اظهاراتی کرد که مورد انتقاد بسیاری از مردم و حتی خود علی دایی قرار گرفت.

اگرچه حسین کلهر از علی دایی و طرفداران وی عذرخواهی کرد اما حسینی مجری دوم برنامه به مدافعان علی دایی طعنه زد.
وی همچنین به گلزار که در صفحه اینستاگرامی‌اش از دایی حمایت کرده بود نیز گفت:«تو که کنسرت آمریکایت ۱۳۰ بلیت فروخته نمی‌خواهد مدافع دایی باشی.»

این درحالی است که گزارش ۲۰:۳۰، اتفاقات پیرامون این رویداد و واکنش اهالی موسیقی، باعث شده اند که بلیت های بیش‌تری از این کنسرت به فروش برسد!

عده ای معتقداند واکنش رسانه سبب شده مخاطبان، علاقه بیش‌تری به این رویداد نشان دهند و بلیت های بیشتری فروخته شود.

این اتفاقات عملکرد رسانه را زیر سوال می‌برد و حال این سوال پیش می‌آید که هرگاه رسانه از شخصی انتقاد می‌کند باعث محبوبیت‌ بیش‌تر او می‌شود یا خیر؟!

 

اختصاصی موسیقی فارس

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

2 دیدگاه

 1. اون جمله که نوشتید چقد ساده شده شکستن قلب آدم ها بخشی از کپشن پست حمایتی آقای رضا صادقیه نه آقای گلزار
  تشکر

  • سهند اینانلو در

   درود
   دوست گرامی بسیار ممنونم از ریزبینی شما.
   اصلاح شد
   اما دلیل این خطا این بود که داده های مربوط به فضای مجازی این یادداشت از خبرگزاری برنا گرفته شده بود و اون بخش مورد اشاره شما هم به نقل از برنا بود.
   ولی بهرحال تذکر شما کاملا به جا بود. سپاسگزارم

پاسخ دهید