حمایت چهره‌های موسیقی از خانه اوتیسم ایران

0

موسیقی فارس – ویدا مراقبتی:هنرمندان عرصه موسیقی کشورمان همواره چه به روش های مادی و چه معنوی از کودکان مبتلا به بیماری های خاص حمایت کرده اند. کودکان مبتلا به به اختلال رشدی اوتیسم نیز از این حمایت بی بهره نبوده اند و در چند روز گذشته چهره های شاخص موسیقی از خواننده و نوازنده، حمایت همه جانبه خود را از «خانه اوتیسم ایران» نشان داده اند. آن ها با به اشتراک گذاشتن پیام خانه اوتیسم ایران از مردم درخواست همکاری و حمایت کرده اند.
«امید حاجیلی» خواننده پاپ، «رضا یزدانی» خواننده سبک پاپ راک، «سیامک عباسی» خواننده پاپ، «مسعود همایونی» آهنگساز و نوازنده گیتار، «علیرضا میرآقا» نوازنده ترومپت و «هانا کامکار» نوازنده دف از جمله این هنرمندان بوده اند. بسیاری از فعالان عرصه موسیقی هم چون «علی اوجی» تهیه کننده و «بهرنگ نامداری» گرافیست هم حمایت خود را از این کودکان به اشتراک گذاشته اند.
اوتیسم نوعی اختلال رشد است که در سه سال اول زندگی ظاهر می شود. این بیماری با تاثیر بر روی مغز کودک، رفتارهای اجتماعی و مهارت ارتباط برقرار کردن با دیگران و دنیای خارج را برای این کودکان دشوار می سازد .
خانه اوتیسم ایران طی روزهای گذشته با پیام زیر از همه مردم ایران درخواست حمایت کرده است.
فقط بيست روز مونده… بيست روز مونده تا بى خونه شدن كودكان اوتيسم.
تا از دست رفتن تنها شانس صدها خانواده براى بهتر زندگى كردن كودكشون. تا بسته شدن درهاى اميد.
فقط بيست روز مونده… ولى هنوز بيست روز مونده… بيست روز مونده تا ما نشون بديم نميذاريم درهاى اين خونه به روى اين كودكان بسته بشه. تا به اين خانواده ها بگيم كه كنارتون هستيم توى اين مسير سخت. تا همه ثابت كنيم قدرت عشق رو… اين كودكان نياز به آموزش دارن. اين خانواده ها نياز به حمايت دارن. اونها رو تنها نذاریم.
بیست روز براى ما هيچي نيست…
روشهاي كمك با شماره گيري *780*707# و
یا شماره کارت ٧٩٨١-٤٠٠١-١٢١٩-٦٢٧٤ بانک اقتصاد نوین به نام انجمن اوتیسم ایران
شماره حساب ارزي براي همراهان خارج از كشور 147-750-5663528-1
اطلاعات بيشتر @iran.autism.association
پاسخگويي ٢٤ساعته 09386688281

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید