12 اردیبهشت:

ارکستر ” هیژان ” در تالار وحدت کنسرت برگزار می کند

0

موسیقی فارس-کنسرت موسیقی اقوام ایرانی “هیژان ” پنجشنبه 12 اردیبهشت از ساعت 21:30 به رهبری هیوا رنجبر به روی صحنه می رود.
به گزارش روابط عمومی، این گروه از 60 نوازنده و 6 خواننده اصیل به نام های فیروز رضایی (لری)، رضا نظری (کردی)، شهریار کریمی (بختیاری و بویراحمدی)، امیرمیرشکاری (جنوبی)، لقمان حسین زاده ( شمالی)، رضا خاتمی (آذری) تشکیل شده که در این کنسرت تمامی خواننده ها و نوازنده های ارکستر برای اثبات اتحاد اقوام ایرانیان و همدلی حضور دارند.
هیوا رنجبر پژوهشگر موسیقی اقوام: هدف من از موسیقی اقوام، شناخت هرچه درست تر فرهنگ غنی ایران چه از لحاظ موسیقی و چه فرهنگ می باشد که با تحقیق و سفر به شهرهای زیادی از ایران، سعی کردم ایران و فرهنگ ها را با سبک موسیقی ها و جغرافیای نواحی آداب و رسوم و اصالت استان ها بهتر بشناسم و کارهایی که در این حوزه انجام میدهم تازگی داشته باشد و به کارهای تکراری نپردازم تفکرم به من کمک کرده تا با تلفیق سازهای کوبه ای و سازهای ایرانی و محلی رنگ و شکل بهتری در تنظیم کارها ایجاد کرده و با ایده های جدیدتر ارکستر هیژان رو در حوزه موسیقی بهتر معرفی بکنم.
و در پایان موفقیت های ارکستر هیژان را مدیون خانم زهرا همتی مدیر عامل موسسه فروغ فلق و مادر موسیقی اقوام ایران که به معنی واقعی برای موسیقی نواحی ایران با تلاش ها و حمایت های بی دریغش زحمت کشیده می دانم.
کنسرت موسیقی ” هیژان ” پنجشنبه 12 اردیبهشت از ساعت 21:30 به همت موسسه فرهنگی هنری فروغ فلق در تالار وحدت برگزار خواهد شد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید