حضور هنرمندان ۲۲ استان کشور در جشنواره موسیقی نواحی

0

موسیقی فارس: با پایان یافتن مهلت ارسال آثار در بخش فراخوان دوازدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران تعداد گروه‌های شرکت‌کننده از ۲۲ استان کشور در این دوره اعلام شد.
دوازدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران، در این دوره از جشنواره بیش از ۹۰ گروه و هنرمند تقاضای خود را از استان های آذربایجان غربی، اردبیل، البرز، ایلام، بوشهر، تهران، زنجان، سمنان، سیستان و بلوچستان، چهارمهال بختیاری، خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، فارس، کردستان، کرمان، کرمانشاه، لرستان، گلستان، مازندران، همدان و هرمزگان به دبیرخانه جشنواره موسیقی نواحی ارسال کرده اند.
پیش از این فراخوان دوازدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران با تکیه بر اجرای آثار با کلام مبتنی بر منظومه‌های تغزلی از شاعران کهن ایران زمین، همچنین شاعران بومی (با گویش‌ها و زبان‌های محلی) منتشر شده بود.
هم اکنون نیز آثار ارسال شده از ۲۲ استان کشور به دبیرخانه دوازدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران توسط هیات انتخاب در حال بررسی است که با پایان بازبینی، اسامی گروه‌های راه یافته به مرحله نهایی این دوره از جشنواره از طریق پایگاه‌های اطلاع رسانی جشنواره به نشانی اینترنتی www.nay.ir و www.ifmf.ir اعلام خواهد شد.

دوازدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران از ۱۶تا ۱۹ آبان در شهر کرمان و در گستره ملی به صورت غیررقابتی برگزار خواهد ‌شد.

منبع:ایرنا

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید