مراسم اختتامیه سیزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان, امروز در تالار وحدت برگزار می شود

0

موزیک فارس:اختتامیه سیزدهمین دوره جشنواره ملی موسیقی جوان، عصر امروز با حضور فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.

به نقل از روابط عمومی سیزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان، مراسم اختتامیه این فستیوال، با حضور سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، سه شنبه پنجم شهریور( امروز) با معرفی منتخبان نهایی در محل تالار وحدت برگزار خواهد شد.

در جریان مراسم اختتامیه که از ساعت ۱۸ امروز آغاز می گردد نفرات برتر بخش های موسیقی نواحی، دستگاهی و کلاسیک این دوره از جشنواره معرفی خواهند شد. برگزیدگان در سه رده سنی دسته بندی شده اند، جزییات دسته بندی سنی جشنواره به شرح زیر است؛

۱- رده سنی«الف» (۱۵ تا ۱۸ سال، متولدین سال‌های ۱۳۸۰ تا ۱۳۸۳)

۲- رده سنی«ب» (۱۹ تا ۲۳ سال، متولدین سال‌های ۱۳۷۵ تا ۱۳۷۹)

۳- رده سنی«ج» (۲۴ تا ۲۹ سال، متولدین سال‌های ۱۳۶۹ تا ۱۳۷۴)

طبق گفته روابط عمومی سیزدهین دوره جشنواره ملی موسیقی جوان، در این مراسم سید عباس صالحی، مسوولان فرهنگی، هیأت داوران سیزدهمین دوره جشنواره و اصحاب رسانه حضور خواهند داشت.

این دوره از سری جشنواره های ملی موسیقی جوان با دبیری هومان اسعدی و با مشارکت اساتید موسیقی کشور توسط انجمن موسیقی ایران برگزار شده است. البته معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد، دفتر موسیقی و بنیاد رودکی نیز از حامیان این دوره جشنواره بوده اند که موجبات معرفی استعدادهای جوانی به اساتید و مخاطبان موسیقی در کشورمان را فراهم آورده است.

گفتنی است سیزدهمین دوره جشنواره ملی موسیقی جوان از تاریخ ۵ مرداد تا به امروز در حال برگزاری بوده است که با برگزاری آیین اختتامیه و معرفی برگزیدگان این دوره ، در ساعت ۱۸ امروز(۵شهریور) به پایان کار خود خواهد رسید.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید