راه‌یابی 776 نوازنده و خواننده به مرحلۀ نهایی سیزدهمین جشنوارۀ ملی موسیقی جوان

0

موسیقی فارس_آیدا دهرونی نژاد: 776 نوازنده و خواننده در سه بخش موسیقی دستگاهی، نواحی و کلاسیک به مرحلۀ نهایی سیزدهمین جشنوارۀ ملی موسیقی جوان راه یافتند.
به گزارش موسیقی فارس به نقل از روابط عمومی سیزدهمین جشنوارۀ ملی موسیقی جوان، با پایان داوری مرحلۀ نخست این دوره از جشنواره، اسامی راه‌یافتگان به مرحلۀ نهایی اعلام شد.
دبيرخانه این جشنواره بعد از پايان كار كميته‌های تخصصی داوری مرحلۀ اول و بررسی بیش از 2100 اثر ارسالی در سه بخش موسيقی نواحی، دستگاهی و کلاسیک اسامی 776 نوازنده و خواننده را برای اجرا در مرحلۀ نهايی اعلام كرد.
بر این اساس، هنرمندان نوجوان و جوان موسیقی کشور با راه‌یابی به مرحلۀ نهایی طی روزهای برگزاری جشنواره در حضور هیئت داوران به اجرا خواهند پرداخت.
گفتني است اسامی افراد منتخب بر اساس بخش‌ها و رده‌های سنی در پايگاه اطلاع‌رسانی انجمن موسيقي ايران به نشاني www.nay.ir و همچنین سايت جشنواره به نشانی www.javanmusicfestival.com قابل مشاهده است.
سیزدهمین جشنوارۀ ملی موسیقی جوان با دبیری هومان اسعدی و با مشارکت گسترده استادان برجسته موسیقی کشور توسط انجمن موسیقی ایران، با حمایت معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دفتر موسیقی و با همکاری بنیاد رودکی از 5 مردادماه تا 5 شهریورماه سال جاری در تهران برگزار خواهد شد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید