مورد شگفت‌انگیز جنیفر لوپز ۵۰ ساله

0

موسیقی فارس-متخصصان پوست معتقدند جنیفر لوپز به طرز شگفت‌انگیزی در پنجاه سالگی توانسته با عادت‌های روتین و روزانه پوست خود را تمیز و جوان نگه دارد.

با گریم یا بدون آن، جنیفر لوپز با وجود رسیدن به سن پنجاه سالگی، با استایل جوانانه و پوست تمیز و درخشان صورت، توجه ما را به خود جلب می‌کند. چه روی استیج باشد و چه در خانه، با فیلتر یا بدون آن، کارشناسان زیبایی تأکید می‌کنند پوست صورت او تقریباً در این سن بدون ایراد است.


داشتن یک پوست خوب به عناصر مختلفی بازمی گردد: ژنتیک، عادت‌های روزمره خوب و یک تیم قوی از متخصصین زیبایی روی داشتن پوست خوب اثر می‌گذارد. جنیفر لوپز در طول زندگی حرفه‌ای خود با شمار زیادی از کارشناسان زیبایی همکاری داشته است، از جمله “هارولد لانسر” و “لویز دیشامب” از تیم بیماری‌های پوستی لانسر. اگر عامل وراثت و ژن‌ها را کنار بگذاریم، تمارینی وجود دارد که می‌توان در خانه انجام داد.

در این گزارش با عادت‌های روتین و روزانه جنیفر لوپز برای داشتن پوست زیبا و شفاف آشنا خواهید شد:
دقت و توجه به پوست صورت و تبدیل آن به عادت روزانه از اهمیت بسیاری برخوردار است. باید برنامه منظم و همیشگی برای پوست خود داشته باشید، و از تولیدات و محصولات ضروری لایه برداری، مرطوب کردن و روغن‌ها استفاده کنید.
تمرین‌های ورزشی و رژیم غذایی سالم برای درخشش و شفافیت پوست ضروری است، زیرا باعث بهبود جریان خون و سلامت پوست می‌شود.

از خوردن فست فود‌ها و غذا‌های آماده پرهیز کنید. وجود برنامه تغذیه‌ای دقیق تأثیر زیادی روی پوست دارد، چیزی که می‌خورید و موادی که جذب بدنتان می‌شود روی پوست صورت شما تأثیر مستقیم دارد.
هر پوستی منحصر به فرد است و روش خاصی برای نگهداری دارد. پزشکان برای هر نوع پوستی سه ماده را توصیه می‌کنند: ویتامین سی برای کاهش لکه‌های پوستی، اسید گلیکولیک برای لایه برداری پوست و اسید هیالورونیک برای مرطوب کردن سطح پوست.
پزشکان چند محصول مورد استفاده جنیفر لوپز را تبلیغ می‌کنند: The Method cleanse و Eye Contour Lifting و کرم شب La Mer Moisturizing Soft.

شستن پوست صورت بعد از تمرین‌های ورزشی، این امر منجر به تمیزی روزنه‌های پوست می‌شود، بعد از شستن پوست صورت، کرم ضد آفتاب استفاده کنید. از خوردن فست فود‌ها و غذا‌های آماده اجتناب کنید، خوردن شکر و غذا‌های ناسالم تأثیرات منفی روی پوست دارد.
خوردن آواکادو و زنجبیل که حاوی آنتی اکسیدان است برای داشتن پوستی سالم توصیه می‌شود. البته در خوردن آن‌ها باید اعتدال داشت، زیرا افراط در خوردن آواکادو باعث اضافه وزن و زنجبیل باعث بد بو شدن ادرار می‌شود.

پزشکان متخصص پوست می‌گویند استفاده از اینترنت را محدود کنید، زیرا باعث فشار و استرس می‌شود و روزانه دست کم ۲۰ دقیقه برای آرامش روحی و روانی خود یوگا انجام بدهید به ویژه در صبح و شب، می‌توانید صبح ساعت پنج و یا قبل از رفتن به رختخواب یوگا انجام دهید.

منبع: تابناک

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید