احتمال فروش 8 هزار پوندی عینک 50 ساله!

عینک جان لنون به حراج گذاشته می‌شود

0

موسیقی فارس-یک جفت عینک آفتابی متعلق به جان لنون به همراه بلیت پارکینگ بیتلز درامر گروه؛ رینگو استار که به مدت نیم قرن توسط یک راننده سابق این گروه نگهداری می شد به حراج گذاشته می شود.

آلن هرینگ، که در اواخر دهه 60 میلادی به عنوان یک راننده برای برای استار کار می کرد می گوید لنون پس از ترک ماشین وی، روی صندلی عقب مرسدس خود این عینک را به او داده است.
وی گفت: “وقتی جان از ماشین خارج می شد، متوجه شدم که او این عینک آفتابی را روی صندلی عقب گذاشته است و یک عدسی و یک دسته آن نیز قطع شده است. من از جان پرسیدم آیا دوست دارد که من آنها را برای او درست کنم. او به من گفت نگران نباش این عینک می تواند متعلق به خودت باشد.”
به گزارش انتخاب، اکنون خبر رسیده که این این عینک آفتابی در کنار دیگر یادگاری های بیتلز در تاریخ 25 آوریل 1969 در لندن توسط Sotheby’s به فروش آنلاین می رسد. هرینگ گفت تصمیم برای فروش این اشیاء یک تصمیم سخت بوده اما مهمتر از این اشیاء خاطراتی است که در این دوران بسیار خاص زندگی ام حین کار با بیتلز کسب کردم”.

پیش بینی می شود بلیت پارکینگ 2 پوندی قهوه ای 1.500 پوند (1900 دلار ، 1،700 یورو) به فروش برسد، در حالی که عینک آفتابی که هرینگ هرگز آن را درست نکرده است می تواند با قیمت 8000 پوند به فروش برسد.موارد دیگری که بین 6 تا 13 دسامبر زیر چکش حراجی قرار می گیرند شامل یک فندک سیگار است که در ماشین هرینگ نگه داشته می شد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید