آلبوم «کجا رفته‌ای» با صدای سالارعقیلی منتشر شد

0

موسیقی فارس- سالار عقیلی جدیدترین آثار خود را در قالب یک آلبوم منتشر و روانه بازار موسیقی کشور کرد.

آلبوم «کجا رفته‌ای» جدیدترین آلبوم سالار عقیلی  به آهنگسازی محمد امین همایی از منتشر و تقدیم هواداران این خواننده سنتی شد. این سومین آلبوم سالار عقیلی در بهمن ماه سال 99 است.

علی جعفری پویان، پدرام فریوسفی، علیرضا دریایی، نیما زاهدی، سهراب برهمندی، دانیال جورابچی، شهرام رکوعی، پورنگ پورشیرازی، داود منادی، کریم قربانی نوازندگان این آلبوم هستنند.

احسان افشاری شاعر مجموعه درباره این آلبوم نوشته است: «امین همایی این مجموعه را با رویکردی مینی مال و خالی از پیچیدگی‌های هارمونیک در بافت موسیقی کلاسیک غربی نوشته است. موسیقی ساده و سیالی که خود تماماً در اختیار بیانگری شعر و اجرا قرار داده است.

سالار عقیلی با حفظ شخصیت آوازی خود در فضای موسیقایی که برای نخستین بار به استقبال آن رفته است کیفیتی ستودنی و بی‌نقص از خود ارائه داده است. وی متاثر از مکتب آوازی اصفهان چه در اوج‌ها چه در تحریرها چنان به تحویل دادن درست کلمات و فراتر از آن اجرای نمایشی شعر وفادار است که راهی جز همراهی و هم حسی برای شنونده باقی نمی‌گذارد. شعرهای این مجموعه درون مایه تغزلی دارند، عاشقانه‌ای نئوکلاسیک که در قالب غزل، مثنوی و چهار پاره شکل گرفته‌اند.»

ناصر نصیری طراح گرافیک، امید اصغری میکس و مسترینگ نیز دیگر عوامل اجرایی آلبوم را تشکیل می‌دهند.

سالار عقیلی قبل از این آلبوم‌های«می دانم که می‌آیی» با آهنگسازی یرحسین سام و

«از روزهای نبودن» بها آهنگسازی هومن دهلوی را در بهمن ماه منتشر کرده است.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید