حراج معروف ترین لباس لیدی گاگا

0

موسیقی فارس-لیدی گاگا در مراسم گلدن گلوب امسال به خاطر بازی در یک فیلم سینمایی نامزد دریافت جایزه شده بود.

لیدی گاگا خواننده معروف امریکایی که بازیگر و شاعر نیز می باشد به عنوان ۱۰۰ شخصیت تاثیرگزار سال ۲۰۱۹ شناخته شده است. این خواننده معروف تاکنون چندین بار رکورد گینس را با ترانه هایش شکسته است. لیدی گاگا در مراسم گلدن گلوب امسال حضور پیدا کرد که در آن مراسم لباسی زیبا بر تن داشت که آن را به حراج گذاشته اند. لباس او که در هتل جا مانده بود توسط مستخدم هتل به حراج گذاشته شد. در ادامه در نیک صالحی تصاویر لباس لیدی گاگا را مشاهده خواهید کرد.

پیراهنی که لیدی گاگا، خواننده مشهور در مراسم گلدن گلوب امسال پوشیده بود توسط مستخدمی که آن را در اتاق هتل پیدا کرد به حراج گذاشته شده است.

این پیراهن مارک ولنتینو که توجه رسانه‌ها را نیز به خود جلب کرد، روز بعد از مراسم توسط مستخدم در اتاق هتل بورلی هیلتون (محل برپایی مراسم) پیدا شد. او آن را به بخش لوازم گمشده داد. هتل وقتی صاحب این پیراهن پیدا نشد آن را به کسی که پیدایش کرده بود، داد.

لباس حراج شده لیدی گاگا

لباس حراج شده لیدی گاگا

این پیراهن با نامه‌ای که اصالت آن را تأیید می‌کند همراه است. در این نامه مستخدمی که پیراهن را پیدا کرده توضیح می دهد چه طور صاحب آن شده است.

مزایده از ۸ هزار دلار آغاز شده است؛ اما حراجخانه انتظار دارد به قیمتی بسیار بالاتر به فروش رود.

تحقیقات پلیس در مورد این که آیا پیراهن به سرقت رفته است این احتمال را رد کرد و گفته می‌شود حراج با رضایت دو طرف صورت می‌گیرد.

لیدی گاگا امسال به خاطر ایفای نقش در فیلم “ستاره ای متولد می شود” نامزد دریافت جایزه گلدن گلوب شده بود و در آن مراسم، پیراهن مزبور را به همراه یک گردنبند الماس تیفانی به تن کرده بود.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید