در قالب جشنواره بین‌المللی World Music به دبیری «پیتر گابریل» برگزار می‌شود

اجرای گروه «لیان» به همراه صداپیشه جناب‌خان در لندن

0
موسیقی فارس تازه‌ترین کنسرت گروه «لیان» در چند شهر انگلیس، در حاشیه جشنواره بین‌المللی ورلد میوزیک (World Music) به همراه محمد بحرانی برگزار می‌شود.

محسن شریفیان سرپرست گروه «لیان» درباره این اجرا می‌گوید: «این برنامه با عنوان جشنواره ورلد میوزیک (World Music) به دبیری «پیتر گابریل» در شهر لندن برگزار می‌شود. گروه ما در تاریخ 28 ژوئیه با همراهی محمد بحرانى به معرفى سوژه‌های طنز در موسیقى جنوب ایران می‌پردازد.»

او درباره هنرمندانی که گروه را در این کنسرت همراهی می‌کنند می‌گوید: «در این اجرا اکلو فرامرزى و محمد بحرانى خواننده، همایون نصیرى و حمید اکبرى نوازنده‌هاى پرکاشن و حسین تابان عود و نی انبان، با گروه ما همکاری خواهند کرد. همچنین بعد از این جشنواره ما در تاریخ 29 ژوئیه در لندن و در تاریخ 31 ژوئیه در منچستر کنسرت‌های مستقلی خواهیم داشت.»

جشنواره‌‌ موسیقایی-هنری ورلد میوزیک برای اولین بار در سال 1982 با حضور 27 کشور آغاز به کار کرد. این جشنواره با هدف کشف جهان بدون مرز و معرفی فرهنگ، موسیقی و هنر در کشورهای مختلف دنیا، علاوه بر لندن در 27 کشور جهان از جمله ابوظبی، استرالیا، اتریش، کانادا، امریکا، یونان، فرانسه و… برگزار شده است.

امسال جشنواره ورلد میوزیک از 26 تا 29 ژوئیه در انگلیس و در منطقه شارلتون پارک در نزدیکی مالزبری برگزار خواهد شد.

منبع: موزیک ما
اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید