با همکاری میلاد ترابی، مهرزاد امیرخانی، سعید سام و...

اولین آلبوم «ماهان پوریان» منتشر می‌شود

0

+ دانلود قطعه «هنوز یادم نرفته» اثری از میلاد ترابی و مهرزاد امیرخانی

موسیقی فارس-نخستین آلبوم «ماهان پوریان» به زودی روانه بازار موسیقی کشور می‌شود. این خواننده که در سال‌های اخیر مخاطبین او را به عنوان مجری و شومَن برنامه‌های مختلف می‌شناسند، از تهیه آلبومی پاپ خبر داد که آخرین مراحل تولید را می‌گذراند.

«ماهان پوریان» که سال‌ها تجربه اجرای زنده در برنامه‌های مختلف را داشته، گفت: «پس از سال‌ها فعالیت موسیقایی، تصمیم به انتشار آلبومی رسمی گرفتم تا به صورت جدی‌تری در بازار موسیقی حضور داشته باشم. چند سال پیش هم آلبومی تولید کرده بودم که در نهایت از انتشار آن منصرف شدم و تصمیم گرفتم آلبوم جدیدی با فضای مدرن‌تر تولید کنم.»

این خواننده درباره آلبومش گفت: «برای قطعات این آلبوم، زمان و انرژی زیاد صرف شده و امیدوارم نتیجه‌ی زحمات من و همکارانم مورد پسند مخاطبین قرار بگیرد. در مسیر تولید این اثر، با چهره‌هایی سرشناس که هر کدام جایگاه قابل توجهی در موسیقی دارند همکاری کرده‌ام. میلاد ترابی، مهرزاد امیرخانی، سعید سام و… از جمله افرادی هستند که در تولید قطعات با من همکاری داشته‌اند و در برخی قطعات نیز از برادر هنرمندم «سامان پوریان» بهره برده‌ام. همچنین خود هم در زمینه آهنگسازی و ترانه‌سرایی آثارم فعالیت کرده‌ام.»

پوریان درباره فضای آلبومی که در دست انتشار دارد، گفت: «فضای این آلبوم عاشقانه است و در آن سعی کرده‌ایم برای سلیقه‌های مختلف، قطعه‌ای داشته باشیم. از این رو ضمن یکدست بودن قطعات، فضاهای متنوعی در آن‌ها خواهید شنید.»

ماهان پوریان درباره زمان انتشار آلبومش گفت: «فعلاً نمی‌توانم زمان دقیقی برای انتشار این آلبوم عنوان کنم. تصمیم دارم طی ماه‌های آینده، چند قطعه را به صورت تک‌آهنگ منتشر کنم تا بازخوردهای مخاطبین را مورد ارزیابی قرار دهم. در آغاز فصل جدید فعالیت‌های موسیقایی‌ام و در آستانه فرا رسیدن سال جدید، یکی از این قطعات به نام «هنوز یادم نرفته» که به تازگی مجوز انتشار آن از دفتر موسیقی اخذ شده را تقدیم مخاطبین عزیز می‌کنم و در سال جدید نیز طبق برنامه‌ریزی انجام شده، چند قطعه متفاوت به انتشار خواهیم رساند.»

قطعه «هنوز یادم نرفته» با صدای «ماهان پوریان»، آهنگ و تنظیم «میلاد ترابی» و ترانه «مهرزاد امیرخانی» را در ادامه بشنوید و دانلود کنید.Mahan Poorian 1

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید