مجید فلاح پور در گفت وگو با موسیقی فارس؛

موسيقى« پاپ» و «سنتى» برادر خوانده یکدیگرند

0

موسیقی فارس- امروزه موسيقى پاپ در كشور ما از محبوبيت ويژه اى برخوردار است، به خصوص در ميان نسل جوان، موسيقى پاپ جايگاه ويژه اى دارد اما اين موضوع موجب عدم اقبال مردم نسبت به موسيقى سنتى نمی شود، به نظرم موسيقى پاپ و سنتى در تضاد با هم نيستند بلكه برادر خوانده هايى هستند كه همديگر را كمك مى كنند.

مجید فلاح پور در گفت وگو با موسیقی فارس از رابطه موسیقی پاپ وسنتی گفت: گرايش مردم نسبت به موسيقى سنتى اصلا كم نشده است و ذائقه بخش زيادى از مردم با موسيقى سنتى است همچنین هنرمندان موسيقى سنتى در دل مردم از جايگاه ويژه اى برخوردار هستند.

وی در ادامه افزود: وقتى در اين مسير ورود پيدا كرديم اولا بى هدف نبوديم و احساساتى به اين عرصه ورود نكرديم، يعنى با شناخت به اين عرصه آمديم و دل به اجراى موسيقى خوب بسته ايم.

این تهیه کننده خاطر نشان کرد: يك نكته جالب خدمتتان عرض كنم اين كه مدتى قبل با يكى از خوانندگان خوب كشورمان فعاليتى را شروع كردم و ايشان نكته جالبى به من فرمودند و خواستند بجاى اينكه در اجراهاى پاپ وسنتى فعاليت داشته باشم فقط در عرصه موسيقى سنتى و محلى فعاليت كنم تا بتوانم بهترين باشم و من هم تصميم گرفتم با لطف و كمك خدا بتوانم دراين كار جزء بهترينها قرار بگيرم.

فلاح پور در ادامه از فعالیت های خود گفت: ما الان با گروه هاى مختلفى كار مى كنيم از جمله مجيد درخشانى، گروه چكاو كه گروهى تلفيقى از موسيقى سنتى محلى مي باشد، گروه بحرنور و چهار گروه جديد و حرفه اى كه قرار است با آنها نيز فعاليت داشته باشيم.

وی افزود: در رشته هنر تحصيل كرده ام و با هنر و هنرمندان نيز بيگانه نيستم سالها در كنار آنها فعاليت داشته ام.من علاوه بر اجراى كنسرت صدابردارموسيقى نيز مي باشم و در رشته عكاسى و تصويربردارى فعاليتهاى زيادى داشته ام.

فلاح پور اضافه کرد: هم اكنون هم در اين برنامه ها خيلى از دوستانم بنده را كمك فراوان و همراهى مي كنند از جمله شاعر خوب كشورمان عباس محمدى كه كارهاى خيلى زيادى در زمينه موسيقى داشته اند، سروش بخشش كه در رشته موسيقى تحصيل كرده اند و خواننده خوش صدايى هم هستند.

او در پایان خاطرنشان کرد: مهدى مرتضايى كه زحمت سرپرستى چند گروه موسيقى ما را به عهده  دارند و آيدا اميرى مقدم كه از نوازندگان خوب سازهاى كوبه اى و تحصيل كرده رشته موسيقى،كه مديريت اجرايى تمام برنامه ها ما در دست ايشان است و با كمك او اجراى خيلى از برنامه ها بخوبى انجام مى شود ودوستان ديگر. اين نكته راه عرض كردم كه ببينيد تمام كسانى كه در حال كار كردن با آنها هستم خودشان در رشته موسيقى جزء بهترينها هستند .

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید