با حکم علی عسکری؛

مدیر جدید دفتر موسیقی و سرود سازمان صداوسیما منصوب شد

0

موسیقی فارس- علی عسکری رئیس رسانه ملی در حکمی محمدمهدی نراقیان را به سمت مدیر دفتر موسیقی و سرود سازمان صداوسیما منصوب کرد.
به گزارش موسیقی فارس به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، علی عسکری رئیس رسانه ملی در حکمی محمدمهدی نراقیان را به سمت مدیر دفتر موسیقی و سرود سازمان صداوسیما منصوب کرد.
علی عسکری در این حکم از نراقیان خواست با بکارگیری تدابیر مناسب و شیوه‌های هنرمندانه در تحقق اهداف و راهبردهای کلان رسانه ملی در تقویت مرجعیت سازمان در حوزه موسیقی و توجه جدی به مقوله هنر متعهد از طریق تولید آثار ماندگار در حوزه شعر و موسیقی با بهره گیری از مؤلفه‌های فرهنگی انقلاب اسلامی اهتمام کند.
برنامه ریزی عملیاتی برای تولید آثار فاخر، معناگرا، دینی، ملی، هنری و اخلاق محور، اصلاح ذائقه عمومی‌ با ارتقا سطح تولیدات، توجه به محتوا و مضامین متعالی و عمیق و تاکید بر سلامت آثار، نظارت مستمر بر کاربرد موسیقی در برنامه‌ها و تولیدات رسانه‌ای، بهره گیری از توان کارشناسی و ظرفیت‌های علمی، ادبی و هنری درون و برون سازمانی، توجه ویژه به موسیقی نواحی و تلاش برای توسعه و معرفی این ظرفیت‌ها با تاکید بر مفاهیم والای هویتی و اخلاقی، اتخاذ وحدت رویه، تعامل و ایجاد هماهنگی بین واحدهای موسیقی مراکز صدا و سیما و پالایش آرشیو موسیقی سازمان از تولیدات ضعیف، مبتذل و سطحی از دیگر انتظارات رئیس رسانه ملی است که در حکم مدیر دفتر موسیقی و سرود سازمان صداوسیما آمده است.
رئیس سازمان صدا و سیما در این حکم از خدمات ارزنده محمدباقر معلم مدیر پیشین دفتر موسیقی و سرود سازمان صداوسیما در مدت تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید