افشاگری صاحب اثر؛

سرقت آثارمهدی سپهرتوسط احمد آزاد خواننده‌ لس‌آنجلسی

2

موسیقی فارس-مهدی سپهردر صفحه شخصی‌اش از سرقت هنری آثارش خبر داد.
به گزارش موسیقی فارس، مهدی سپهر -خواننده و آهنگساز موسیقی پاپ -در صفحه شخصی‌اش از سرقتی هنری خبر دارد.

مهدی سپهر در صفحه شخصی ایسنتاگرام خود نوشته است: «با سلام خدمت هموطنان و عزیزان هنر دوست و هنرمند ایران، اخیراً مطلع شدم شخصی به نام احمد آزاد از شهر لس‌آنجلس که سالهاست با فرصت‌طلبی اقدام به اجرا و خواندن یکسری از آهنگهای من (که شعر و آهنگ‌ها متعلق به بنده است) کرده، تا آنجا که خود را سازنده و شاعر کارها معرفی نموده، با این تصور که خود را خارج از دسترس می‌داند با استفاده از بی‌اطلاعی عزیزان هموطن طرفدارانی را با فریب جمع نموده، قبلا یکبار در رابطه با آهنگ «عسل» که از آثار قدیمی من است چون در تلویزیون خارج از ایران پخش شد به ایشان تذکر دادم ولی مجدداً اقدام به چنگ‌اندازی یکی دیگر از کارهای من بنام «افسانه دور» کرده است. تقاضا می‌کنم با خوش باوری ایرانی پذیرای افرادی اینچنین فرصت طلب نباشید.»

 

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

2 دیدگاه

 1. با درود
  آقای مهدی سپهر خود از شارلاتان های روزگار است
  اولا در کانال تلگرام آقای احمد آزاد شاعر و ترانه سرای آهنگ عسل بنام مهدی سپهر نوشته شده است
  دوما آهنگ افسانه دور به دلیل اینکه خود آقای احمد آزاد قسمتی از شعر و آهنگ را تغییر داده اند ، شعر و اهنگ بنام مهدی سپهر و احمد آزاد نوشته شده است .
  سوما اهنگ عسل را احمد آزاد در دهه هفتاد خوانده و مهدی سپهر در دهه هشتاد.
  چهارما اقای سپهر دوستی داشتند بنام مهدی کد خدایی که در آن زمان آهنگ های ایشان را به آمریکا میاورد و پولش را هم میگرفت . حالا اگر دوستتان پولتان را نداده و یا داده شما کتمان میکنید ، این دیگه ربطی به احمد آزاد ندارد .
  اقای سپهر فهمیدند که دلار گران شده است ، تمام بستگانشان بسیج شده اند که بلکه پولی از احمد آزاد بگیرند ولی زهی خیال باطل.
  آقای سپهر خیلی عالی حسادتتان را به احمد آزاد و طرفدارانشان و برنامه تلویزیونی ایشان نشان دادید ولی بدانید ره به جایی نخواهید برد چون احمد آزاد از سالم ترین و کاردرسترین هنرمند ایرانیست .
  آقای سپهر شما اینقدر ترس از رو شدن دروغتان داشتید که تمام کامنت های مخالف خود را حذف و بلاک کردید !!!

 2. سلام
  جواب آقا امین خیلی هم قاطع و جامع می باشد.
  پنجما رو من بگم که آقای سپهر اینو بدون اگر که نمیدونی” یه سیستانی
  هیچ وقت همچین کاری نمیکنه و آبروی سیستان از نون شب براش واجبتره”

پاسخ دهید