مجید عبدی: آلبوم «آینه قدی» با صدای «مهدی یراحی» 19 بهمن منتشر می‌شود 

انتشار چهارمین آلبوم رسمی خواننده «منو رها کن»

0
موسیقی فارس – تهیهکننده چهارمین آلبوم رسمی خواننده «منو رها کن» تاریخ دقیق انتشار این آلبوم به همراه جزئیات این اثر را بازگو کرد.
مجید عبدی با اعلام تاریخ 19 بهمنماه به عنوان تاریخ انتشار آلبوم جدید مهدی یراحی در بازار موسیقی کشور گفت: «این آلبوم «آینه قدی» نام گرفته و در تاریخ 19 بهمنماه در سراسر کشور توزیع خواهد شد.» عبدی در توضیح جزئیات بیشتری از این آلبوم گفت: «ترانه‌های این آلبوم از سروده‌های روزبه بمانى، آرش مهرابى، اميرعلى بهادرى، اميرحسين مساح و رضا شاهين است. آهنگسازی قطعات این آلبوم بر عهده مهدى يراحى، اميرعلى بهادرى، احسان نىزن، وحيد پويان و اسحاق اسدبيگى است و سعيد زمانى، هومن نامدارى، پيمان ميرزايى، اسحاق اسدبيگى و خود مهدى يراحى نیز تنظیم قطعات آلبوم را انجام داده‌اند. طراح گرافیک این آلبوم نیز علی اذکاری است.»این تهیهکننده همچنین از برنامهریزیهای مفصل برای برگزاری مراسم رونمایی و جشن امضای این آلبوم خبر داد و گفت: «مراسم رونمایی و جشن امضای این آلبوم با حضور دوستداران این خواننده و اهالی رسانه برگزار خواهد شد و آلبوم اولین بار در همین مراسم رونمایی و در اختیار علاقهمندان مهدی یراحی قرار خواهد گرفت. زمان دقیق و جزئیات بیشتر این مراسم به زودی از طریق شبکههای اجتماعی و رسانههای رسمی اطلاعرسانی خواهند شد.»

پیش از این، سه آلبوم «منو رها کن»، «امپراطور» و «مثل مجسمه» با صدای مهدی یراحی در بازار موسیقی کشور منتشر شده و این خواننده تکقطعات پرطرفداری از جمله قطعات تیتراژ برنامه ماه عسل را هم خوانده است.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید