برنامه‌های مفصل «مهدی یراحی» برای کنسرت در برج میلاد

خواننده «آینه قدی» پس از یک سال با آثار جدید به دیدار مخاطبانش می‌رود

0
موسیقی فارسمهدی یراحی پس از یک سال در تهران روی صحنه می‌رود.

این خواننده روز 26 مرداد و به میزبانی برج میلاد تهران و به همت شرکت «فرهنگ گستر صبا» با دوستداران خود دیدار می‌کند. فروش بلیت‌های کنسرت او از طریق سایت ایران کنسرت انجام می‌شود که تا کنون با استقبال خوب مخاطبانش، اکثر صندلی‌هایش هم به فروش رفته است. مهدی یراحی در این برنامه قرار است برای اولین‌بار تک‌قطعات جدیدش نظیر «حیّک» را در تهران اجرا کند و گفته شده که او سورپرایزهایی را هم برای برخی قطعاتش تدارک دیده است. همچنین شنیده‌ها حکایت از آن دارد که یراحی برای این برنامه علاوه بر اجرای قطعه‌ای جدید، در زمینه بصری هم دوباره با دست پر برنامه‌اش را روی صحنه می‌برد.  از سوی دیگر او به تازگی هم تیزر کوتاهی از یک موزیک‌ویدئوی جدیدی روی صفحه خودش منتشر کرده که احتمالاً طی روزهای آینده شاهد انتشار این اثر به کارگردانی «سپهر وکیلی» خواهیم بود.

آخرین کنسرت مهدی یراحی در تهران شهریور 1396 برگزار شد که آن برنامه بازتاب زیادی داشت. به دلیل اینکه اولین برنامه او پس از انتشار قطعه فیلم‌سینمایی «بیست و یک روز بعد» بود و به همین دلیل پرفورمنس‌هایی را با حضور برخی بازیگران آن فیلم تدارک دیده بود. البته او برای چند قطعه دیگرش در آن کنسرت هم نمایش‌هایی با حضور هنرمندان دیگر اجرا کرد که مورد توجه مخاطبانش قرار گرفت. همچنین در آن کنسرت پس از سال‌ها مهدی یراحی از «بهروز صفاریان» دعوت کرد که روی صحنه حاضر شود و با نوازندگی پیانو او قطعه «هرجای دنیایی دلم اونجاست» را خواند.

مهدی یراحی در ادامه تور کنسرت‌هایش را در سایر نقاط ایران برگزار کرد تا اینکه قطعه عربی «حیّک» را در واپسین روز سال 96 به همراه یک موزیک‌ویدئو ارائه کرد. فضای متفاوت این کار نسبت به آثار عربی گذشته و دیگر قطعات یراحی و همچنین ویدئوی آن باعث شد تا این اثر برای چند وقت در میان آثار برگزیده اسفند 96 و فروردین 97 باشد.

منبع: موسیقی ما
اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید