مهران مستی در گفت وگو با موسیقی فارس؛

کنسرت «توخوبی» در میلاد برگزار می شود

0

موسیقی فارس- بعد از انتشار آلبوم تازه «تو خوبی» کنسرت بزرگ مهران مستی در سالن میلاد برگزار خواهد شد.

مهران مستی در گفت وگو با خبرنگار موسیقی فارس از فعالیت های تازه خود گفت:قبل از محرم آلبوم تازه ام به نام «تو خوبی» رونمایی شد ؛ قرار بود آلبوم منتشر شودچون به ماه صفر نزدیک شدیم به احترام این ماه آلبوم را پخش نکردیم. این هفته قرار است آلبوم در سراسر تهران منتشر شود.

وی افزود: بعد از انتشار آلبومم قصد دارم در بهمن ماه در سالن میلاد کنسرتی داشته باشم. عباس لطیفی رهبری این ارکستر را برعهده دارد وقرار است قطعاتی از آلبوم تازه ام را اجرا کنم.

این خواننده با اشاره به دیگر آلبوم خود گفت:آلبومی را هم آماده کرده ام قرار است شب عید پخش شود؛ این آلبوم شامل 12 قطعه است ،هنوزنامی را برای آن انتخاب نکرده ام. در آلبوم قبلی سعید سام ،نیما علامه ودوستان دیگرهمکاری کردند؛ ولی در این آلبوم از کسانی استفاده کردم که کم سن سال هستند وموزیک زیاد گوش می دهند وبا سبک های الکترونیک وبه روزآشنا هستند.

مستی در خاتمه با اشاره به ممنوع کاری خود گفت:من جز کسانی بودم که به دلیل خاطر فعالیت هایی که با شبکه های ماهواره ای داشتم 5 سال ممنوع کار شدم وروز های سختی را سپری کردم.در حال حاضر خوانندگان جوانی را می بینم که درشبکه های ماهواره ای قطعاتشان با استقبال روبه رو شده است، امیدوارم آنها هم با اتفاقات خوبی مواجه شوند.

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید