درباره تازه ترین اثر میلاد درخشانی؛

جا نماندن از قافله بزرگ موسیقی با تِئوری موسیقی

0

موسیقی فارس:محمد نوری: میلاد درخشانی از آن دست خواننده هایی است که کارهایش جان می دهد برای فکر کردن. شاید این ویژگی به این علت باشد که درخشانی خیلی پیش تر از خواننده بودن نوازنده بوده و توانایی نوازندگی گستره  بزرگی از سازها را در خود به وجود آورده بوده است. از این ها گذشته تحصیلات آکادمیک درخشانی در رشته  موسیقی باعث شده ضمن شناخت با تئوری موسیقی از قافله  بزرگ موسیقی اقصی نقاط دنیا نیز جا نمانده و گوش هایش هر نت را به تفکیک بشناسد.

اما اگر همه  اینها را به عنوان عوامل موفقیت درخشانی بدانیم با افرادی با همین مشخصات مواجه می شویم که هیچگاه جایگاهی مشابه میلاد درخشانی را نتوانسته اند کسب کنند. آنچه بیش از هر چیز میلاد درخشانی را به بزرگی رسانیده است هوش سرشار و فهم درست از موسیقی بوده است. درخشانی چنان سازها را با یکدیگر کلاف می کند و موسیقی سنتی را با کلاسیک و حتی راک در می آمیزد که مخاطب را به نگاهی نو از آنچه تا کنون نسبت به این نوع از موسیقی ها داشته وا می دارد.
این روزها در حال تولید آثار جدید است و این خبر بسیار خوبی برای احالی موسیقی علی الخصوص مخاطبان میلاد درخشانی است. آلبوم جدید میلاد درخشانی با عنوان حرف بزن را می توانید از رسانه  بیپ تونز پیش خرید کنید.

محمد نوری

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید