محمد زارع در گفت و گو با موسیقی فارس:

انتشار تک آهنگ به نفع همه اهالی موسیقی است

0

انتشار تک آهنگ به نفع همه اهالی موسیقی است

موسیقی فارس– لی لا رضایی: خواننده «رو در و دیوار این شهر» گفت: انتشار تک آهنگ هزینه کمتری دارد و از این نظر به نفع خواننده و آهنگساز و دیگر عوامل موسیقی است.

محمد زارع با بیان این مطلب به موسیقی فارس از سختی های انتشار آلبوم گفت و افزود: انتشار آلبوم این روزها  کاری بسیار پرهزینه و پر دردسر است و علاوه بر این، زمان زیادی صرف تولید آن می شود. به همین دلیل من و دیگر همکارانم ترجیح می دهیم آهنگ های خود را به صورت تک آهنگ منتشر و روانه بازار موسیقی کشور کنیم.

این خواننده با تاکید بر این که بازخورد تک آهنگ ها بسیار بیشتر از آلبوم است، گفت: در انتشار تک آهنگ ، روی پخش کار بیشتر زوم می شود و بر همین اساس  بیشتر شنیده می شود. ناگفته نماند که استقبال ازتک آهنگ ها هم بسته به عوامل و مضمون کار و همین طور شرایط اجتماعی، متفاوت است و ممکن است از یک کار به اندازه دیگری استقبال نشود.

زارع در ادامه از فعالیت های پیش روی خود گفت و توضیح داد:  با انتشار تک قطعاتم و به حد نصاب رسیدن آن ها در صدد برگزاری کنسرت هستم. منتظرم تا کارهایم منتشر شوند و میزان استقبال مردم از آنها را ببینم و بعد نسبت به برگزاری کنسرت اقدام کنم تا با استقبال خوب از کنسرت مواجه شوم.

محمد زارع افزود: بر اساس برنامه ریزی هایی که دارم، از پانزدهم دی ماه جاری تک آهنگ هایم منتشر شده و به دست علاقه مندان می رسد. در این میان تعدادی از کارها ، بازخوانی آهنگ های قبلی ام است و تعدادی کار جدید است که برخی از آن ها به صورت تصویری و کلیپ در دسترس خواهند بود. طبق این برنامه تا عید هشت قطعه منتشر می شود که تصمیمی برای آلبوم کردن آنها ندارم. چون همانطور که گفتم انتشار آلبوم در این روزها توجیه اقتصادی ندارد.

منبع: اختصاصی موسیقی فارس

 

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید