محمدزارع در گفت و گو با موسیقی فارس:

جشنواره موسیقی فجر را به رسمیت نمی شناسم

0

موسیقی فارس-سولماز الیاسیه: خواننده «رو در و دیوار این شهر» نسبت به برگزاری جشنواره موسیقی فجر انتقاد کرد و در این باره به موسیقی فارس گفت: این جشنواره را به رسمیت نمی شناسم.

محمدزارع با بیان این مطلب گفت: متاسفانه  خوانندگان غیرحرفه ای وارد عرصه موسیقی شده اند و دیگر کسی به قدیمی ترها بهایی نمی دهد، مخصوصا وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که کلا نسل ما را فراموش کرده است.

وی با بیان اینکه خوانندگان جوان با موسیقی های مصرفی وارد عرصه موسیقی شده اند، گفت: بسیاری از خوانندگان پیشکسوت کنج خلوت را گزیده اند و در تنهایی به سر می برند و موسیقی را فراموش کرده اند چون موسیقی مصرفی گوش مردم را پر کرده است.

این خواننده درخصوص جشنواره موسیقی فجرضمن ابراز گلایه عنوان کرد: موسیقی فجر به نظر من رسمیت و اهمیتی ندارد بخصوص در بخش پاپ بسیار ضعیف عمل می کند. اگر دقت کرده باشید این مدتی که پاپ به جشنواره اضافه شده است، هیچ پدیده ای ظهور نکرده است.

زارع در پایان از کارهای آتی خود گفت و افزود: آلبوم جدیدم در دست تولید است و برای تابستان سال آینده آماده انتشار می شود. این آلبوم هنوز عنوان مشخصی ندارد و درصدد هستم تا بهترین نام را برای آن انتخاب کنیم.

«رو در و دیوار این شهر» و« دیوانه از قفس پرید» و … عنوان آلبوم های قبلی این خواننده است که بااستقبال خوبی مواجه شدند.

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید