محسن چاوشی در روز انتشار جدیدترین آلبوم رسمی خود؛

من با ” ابراهیم” پا به میدان جنگ گذاشته ام

0

موسیق فارس- فاطمه علوی: “محسن چاوشی” ، خواننده ، آهنگساز و ترانه سراي كشورمان در روز انتشار جدیدترین آلبوم رسمی خود«ابراهیم» گفت : اين آلبوم روزنوشت‌های ما برای این برهه از زندگی‌مان است. سعی کرده‌ایم از زاویه‌ای دیگر به ماجراها نگاه کنیم و با انتشار آلبوم احساس می‌کنم بار بزرگی از دوش من برداشته شده است. اعتقاد دارم هر فردی وظایف و تعهداتی درباره مسائل اجتماعی خود داشته و دارد. من با «ابراهیم» پا به میدان جنگ گذاشته‌ام.

او افزود: انتشار آلبوم «ابراهیم» پیچیدگی‌های زیادی داشت. اتفاقات ریز و درشتی که رخ داد ولی امروز خوشحالم که بالاخره سرم را بالا میگیرم. به مردم و هنرمندانی که در این هفته‌های پرفشار کنارم بودند افتخار می‌کنم. هرگز هرگز هرگز خودم را از این مردم جدا نمی‌دانم و تا ابد صدای دردهای آنها خواهم ماند.

وي درباره اشعار استفاده شده در این آلبوم که حواشی و اخبار متعددی را باعث شده نیز معتقد است: رابطه من و اشعار حسین صفا در این آلبوم پیچیده است. کلمه به کلمه این اشعار را زندگی کرده‌ایم و حالا احساس می‌کنم فصل جدیدی از همکاری من و حسین صفا آغاز شده. هر واژه تکه‌ای از احساس ما را در سال‌های میانسالی شامل می‌شود. نه آنقدر غمگین و اندوه‌ناک و نه آنقدر پیچیده و غریب.

چاوشي درباره نگاه شخصی‌اش به آلبوم «ابراهیم» گفت: «من نباید درباره این آلبوم اظهار نظر کنم. همه ذهنیت و ایدئولوژی من و تیم مولفین آلبوم در آن اعمال شده و از اینجا به بعدش دیگر دست من نیست. برداشت از این مجموعه کاملا آزاد است.
اصلا قرار نیست من به برداشت‌ها و هر ذهنیتی از این آلبوم، سمت و سویی بدهم. پس بگذارید کارها را مردم بشنوند و درباره آن قضاوت کنند. زمان می‌برد ولی قطعا منتظر نظرات مردم درباره این اثر هستم.»

«ابراهیم»نام نهمین آلبوم رسمی محسن چاوشي است كه بالاخره پس از جنجال فراوان منتشر شد.«ابراهیم» با هشت قطعه منتشر شده است و در حالی که قرار بود در قالب یک آلبوم شش قطعه ای منتشر شود، کم تعدادترین آلبوم چاوشی نسبت به تمام آلبوم های رسمی قبلی اش است.تمام ترانه های این آلبوم سروده ي «حسین صفا» است.

منبع:اختصاصی موسیقی فارس

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید