تحولی در تدریس موسیقی؛

ثبت نام کنسرواتوار کیج آغاز شد

0

موسیقی فارس– کنسرواتوار کیج با مدیریت استاد نادر مشایخی، با نحوه جدید تدریس آهنگسازی، نوازندگی و رهبری با استفاده از تکنولوژی الکتروآکوستیک و برنامه نویسی موسیقی ثبت نام می کند.

كنسرواتوار جان كيج داراى ده ترم است که چهار ترم عمومی و شش ترم تخصصى است. دانشجويان در پايان دوره مدرك مورد تاييد وزارت علوم دريافت مي كنند و توانايى شركت در آزمون ورودى بهترين دانشگاه هاى دنيا را خواهند داشت. در مورد اهداف نوازندگى كنسرواتوار جان كيج، اين طور نيست كه فقط به آموزش تكنيك ها و رپرتوار قبل از ١٩٠٠ ميلادي اكتفا كند بلکه از ترم ٥ تا ترم ١٠ تمركز شديدی به اتفاقات بعد إز ١٩٠٠ ميلادي تا به امروز خواهد داشت که در مورد آهنگسازی و رهبری هم خواهد بود. كنسرواتوار جان كيج برای اولين بار در ايران به شكل بسيار علمی و تخصصی به مقوله الكترواكوستيک و آهنگسازی با كامپيوتر برای خلق يك اثر اكوستيك خواهد پرداخت و همچين به هنر پرفورمنس.
این کنسرواتوار برنامه بسيار ويژه ای برای ديكته موسيقي تنال، تنال آزاد و اتنال دارد. اين سيستم آموزشی توسط خود كنسرواتوار طراحي شده و نتايج بي نظیري را از نظر آموزشی داشته است به طوری كه تمامی دانشجويان در پايان ترم توانايی نوشتن ديكته اتنال را خواهند داشت.

کنسرواتوار کیج برای کسانی که مایل به تحصیل در موسیقی هستند برنامه ریزی های دقیقی کرده است. این برنامه ریزی های تحصیلی با استانداردهای اروپایی و آمریکایی طرح ریزی شده است و تمام متدهای در نظر گرفته شده به زبان انگلیسی است اما دانشجو می تواند با توجه به این که می خواهد به کدام دانشگاه اروپایی وارد شود، زبان تخصصی خود را به فرانسه و المانی تغییر دهد.

برای شرکت در مصاحبه و ازمون ورودی کنسرواتوار به ادرس تلگرام@cageconservatoryمراجعه نموده و فرم ثبت نام را پر نمایید.

کنسرواتوار کیج

 

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید