در مؤسسه فرهنگی هنری کساء

نماهنگ «مادر» رونمایی شد

0

موسیقی فارس- نشست خبری موزیک ویدیوی «مادر» عصر روز شنبه ۱۲ اسفند با حضور سازندگان و بازیگران این اثر در موسسه فرهنگی هنری کساء برگزار شد.

محسن طهرانی در ابتدای این نشست گفت: حدود چهار سال است در حوزه موسیقی فعالیت جدی انجام می‌دهم و موسسه فرهنگی هنری کساء نخستین موسسه خصوصی کشور است که بصورت کاملاً تخصصی در زمینه موزیک ویدیو با تمام ظرفیت‌های این عرصه فعالیت می کند. در این سال‌ها کارگردانان و استعدادهای این ژانر سینمای جهان را دورهم جمع کردیم و بالغ بر سه هزار دقیقه موزیک ویدیو تولید شده است که می توانید رزومه آن را در سایت موسسه مشاهده نمایید. همزمان در تولید موسیقی هم، فعالیت جدی داشتیم تا جامعه موسیقی را با دغدغه‌های موسسه یعنی دغدغه‌های اجتماعی درگیر کنیم.

کارگردان نماهنگ «مادر» بیان کرد: این اثر با موضوع مادران شهدای مفقودالاثر و با حمایت «معاونت فرهنگی نیروی هوا فضای سپاه» ساخته شد. شایان ذکر است این قطعه سال‌ها  پیش توسط وحید جلیلوند به اجرا درآمده بود. اثر ماندگار هنری، اثری است که مخاطبان را در سالیان دراز تحت تأثیر قرار دهد و این اثر می‌تواند هم‌نسل‌های من که جنگ را تجربه نکرده‌اند با آرمان‌های پدران و مادران شان پیوند بزند. ‌

این کارگردان درباره حضور بازیگران باتجربه چون رضا بی‌طرفان و مهری آل آقا توضیح داد: این بازیگران با تجربه مادرانه و پدرانه‌شان کنار ما بودند و پارتنرهای بسیار خوبی برای بازیگران جوان و خوش آتیه ما بودند که همین جا از حضور گرم شان صمیمانه قدردانی می نمایم، اما این کار تدوینگر فوق‌العاده‌ای دارد که در عرصه سینما و تلویزیون بیشتر از او خواهیم شنید. «مادر»، فصل جدیدی در معرفی چند بازیگر جوان و بسیار با استعداد به سینمای ایران را رقم خواهد زد. تحقق ادعای بنده را می توانید در خروجی کار ببینید، قطعا گمان می‌کنید چند سالی در این عرصه فعالیت می‌کنند.

طهرانی همچنین درباره داستان این نماهنگ اظهار کرد: تاکنون چنین روایتی از عشق به تصویر کشیده نشده و این هنر ابوالفضل سپهر است که تمام خط داستان را او به ما داد. خانم سوگل نصیرزاده به‌ خوبی نقش یک عاشق واقعی را بازی کرد. همچنین شیما منصوریان نیز در نقش بهاره (به‌ عنوان خواهر یک شهید) بازی درخشانی از خود به نمایش گذاشته است.

رضا بی‌طرفان از بازیگران این نماهنگ درباره حضور در این موزیک ویدیو گفت: این کار حال و هوای دیگری داشت و من را منقلب کرد.

مهری آل آقا در ادامه بیان کرد: من تجربه این نقش را زیاد داشتم و این بار این افتخار نصیب من شد و کار بسیار خوبی شده است و امیدوارم این راه ادامه‌دار باشد.

امیر ارشیا براتی از بازیگران جوان که نقش علی اکبر  را در این داستان ایفا می‌کرد، اضافه کرد: اگر امروز اینجا نشستیم‌ مدیون این عزیزان و قدردان شان هستیم. این کار پیش از تصویر شدن ۲ ویژگی مهم داشت یکی شعر ابوالفضل سپهر و دیگری صدای وحید جلیلوند. خوشحالم که از ماحصل کار همه راضی بودند.

شیما منصوریان دیگر بازیگر این نماهنگ گفت: شاید این نماهنگ باعث شود نسل ما و نسل های بعدی به دلیل عدم حضور در چنین فضاهایی، به آن حال و هوا نزدیک‌تر شود.

سوگل نصیر زاده بیان کرد: هیچ‌وقت در سینمای ما به عشق و پایبندی اشاره نشده و همیشه خیانتی وجود داشته است.

طهرانی همچنین گفت: نماهنگ «مادر» و روایت این عشق و ایثار و پایبندی، می‌تواند تلنگری به جوانان ولنتاینی‌ روزگار ما باشد و این قصه فراتر از ترانه با آن‌ها صحبت می‌کند چون شعار ما پاسداری از ارزش‌هاست چون بزرگواری تمام‌قد یک مادر را می‌بینیم.

وحید بیطرفان تدوینگر این اثر در پایان گفت: دلیل استقبال من از این همکاری، ارادت شخصی‌ام به شهدای گمنام بود و تمامی اعضا با دلشان به میدان این کار آمدند.

منبع: مهر

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید