ندا بهزاد: فردا شب به روی صحنه می رویم/ تنها سرمایه ما حمایت بانوان هنردوست است

0

موزیک فارس_سهند اینانلو:در پی خبر برگزاری کنسرت گروه بانوان دلیار، با ندا بهزاد، سرپرست و نوازنده گروه به گفتگویی پرداخته ایم. بهزاد که یکی از موفق ترین گروه های موسیقی بانوان کشور را رهبری می کند با مجموعه ای قوی در آستانه برگزاری کنسرت است.

ندا بهزاد در ارتباط با کنسرت روز سه شنبه به موزیک فارس گفت: هم اکنون گروه دليار در حال اماده شدن براى كنسرت ١٥ مرداد است، قطعاتى كه در اين كنسرت اجرا مي شود شامل قطعات محلى با تنظيم براى اركستر پاپ است. در كنسرت پيش رو سعى كرديم كه با قطعات جذابيت و هيجان براى مخاطبان مان ايجاد كنيم كه اميدوارم مورد توجه عزيزان قرار بگيرد.


وی پیرامون روند اخذ مجوز نیز افزود: هيچ مشكل و مساله خاصى در روند گرفتن مجوز در تهران نداشته و نداريم. ولى کنسرتى كه ماه گذشته در شهر اروميه داشتيم به دليل روند كند كارهاى ادارى و اينكه مجوز كتبى ارشاد به دست بنده نرسيد، ناچار تصميم به لغو كنسرت گرفتم. البته ريیس محترم ارشاد اروميه شخصا با من در تماس بودند و فرموندند هيچ مشكلى نيست و مجوز كتبى بعد از اجرا به دستمان خواهد رسید، كه من به دليل تبعات احتمالى و حساسيت پیرامون كنسرت بانوان در شهرستان ها، تصميم به لغو کنسرت گرفتم.
بهزاد در پاسخ به پرسشی در ارتباط با وضعیت حضور بانوان در موسیقی کشور گفت: به نظر من اگر استعداد وجود داشته باشد مانع خاصی نیست، هم اکنون بانوان زیادی در بالاترین سطح به فعالیت می پردازند و موفق هستند که این امر بسیار امیدوار کننده است. رویکرد مسئولین هم نسبت به سابق بسیار مثبت است. خوشبختانه امروز جایگاه بانوان در عرصه موسیقی بسیار جلوتر از سالهای قبل است و همچنان رو به پیشرفت است.


وی در پایان نیز چنین افزود: و اما نکته مهم در رابطه با حمایت بانوان و مخاطبین از برنامه هایی مانند کنسرت است، تنها سرمايه ما حضور بانوان هنر دوستى هست كه كنسرت هاى بانوان را حمايت مي کنند و راه را براى ادامه كار ما هموار مي نمایند. امیدواریم همیشه این حضور تداوم داشته باشد و ما نیز بتوانیم با کیفیت در خدمت مخاطبین باشیم. واقعا جای تشکر دارد که تمام بلیت های کنسرت روز سه شنبه فروش رفته است و حقیقتا همین امر نشانگر این است که مخاطب نیز با درک بالایی از شرایط نسبت به موسیقی بانوان عمل می کند. به نمایندگی از اعضای گروه دلیار از تمام عزیزان تشکر می کنم.

گفتنی است گروه دلیار فردا شب ( ۱۵ مرداد) در فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه خواهد رفت و بلیت های برنامه به طور کامل به فروش رسیده است.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید