به رهبری شهرداد روحانی

ارکستر سمفونیک تهران نی‌نوای علیزاده را اجرا می کند

0

موسیقی فارس- ارکستر سمفونیک تهران به رهبری شهرداد روحانی در تازه ترین کنسرت خود اثر ماندگار «نی نوا» به آهنگسازی حسین علیزاده را برای مخاطبان اجرا می کند.

به گزارش موسیقی فارس، تازه ترین کنسرت ارکستر سمفونیک تهران روز پنجشنبه ۱۵ شهریور با اجرای اثر ماندگار «نی نوا» به آهنگسازی حسین علیزاده برگزار می شود، در این کنسرت شهرداد روحانی به عنوان رهبر و پدرام فریوسفی به عنوان سولیست ویولن حضور خواهد داشت.

«نی نوا» به آهنگسازی حسین علیزاده، اورتور «پل» به آهنگسازی مهران روحانی، قسمت اول سوئیت سمفونی «زندگی» به آهنگساز عباس علوی و حسین کاج، کنسرتو برای گیتار و ارکستر به آهنگسازی امیر محمودی با سولیست گیتار اشکان عقبایی، «مرثیه برای ویولن و ارکستر» اثر علی بیرنگ با سولیستی ویولن پدرام فریوسفی و اجرای آثار دیگری از آهنگسازان ایرانی بخش های دیگر این کنسرت را تشکیل می دهند.

ارکستر سمفونیک تهران روزهای ۳۰ و ۳۱ مرداد نیز تازه ترین کنسرت خود را در تالار وحدت تهران برگزار کرده بود. این مجموعه در زمان مدیریت هنری و رهبری علی رهبری در ارکستر سمفونیک تهران نیز بار دیگر قطعه نی نوای حسین علیزاده را برای مخاطبان اجرا کرد.

منبع: مهر

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید