چهاردهم اردیبهشت با سرپرستی و آهنگسازی "ابراهیم اثباتی" ؛

باغ کتاب میزبان کنسرت نوبت عاشقی شد

0

موسيقي فارس_فاطمه علوی: گروه «وصل یار» به سرپرستی و آهنگسازی «ابراهیم اثباتی»، کنسرت «نوبت عاشقی» را پس از اجرا در اراک، در پردیس سینمایی باغ کتاب تهران برگزار مي كند. این کنسرت قرار است 14 اردیبهشت ماه ساعت 22 در این پردیس اجرا شود.
“مصطفی محمودی”، “آیدا روزبهانه” ، “هوروش خلیلی”، “ريچارد عيسي پور” و “رزماري عيسي پور”خوانندگان این کنسرت هستند.
در كنسرت پيش رو حامد ابراهیمی ” ویلن و کمانچه”، حسین قاسم‌زاده “نی، سنتور و دودوک” ، ابراهیم یساول‌زاده “قانون”، سعید بهرامی “عود” ، میثم امینی “کاخن و پرکاشن”، ساتگین نمازی “پیانو”، علیرضا مهدی‌زاده “ساکسیفون”، عباس حیدری “ترومپت” ، سامان بهشتی “درامز”، مهرناز دبیرزاده “تنبک ” و آناهیتا ایزدپارسا “ویلنسل ” مي نوازند.
گروه موسیقی «وصل یار» در سال 1380 به سرپرستی ابراهیم اثباتی با همکاری نوازندگان کشورمان شکل گرفت و پیش از آن «وصل صوفیان» نام داشت.
گروه موسیقی «وصل یار» با استفاده از سازهای سنتی ایرانی، کوبه‌ای، قبیله‌ای، کلاسیک و ترکیبی از خوانندگان، گروه کر، هنرهای بصری و ادبیات غنی پارسی تلاش می‌کند فضایی متفاوت در عرصه موسیقی ایجاد کند. اجرای این گروه بر اساس تلفیق موسیقی کلاسیک ایرانی و مقامی ایرانی با موسیقی دیگر ملل شکل گرفته که ترکیبی از هیجان و آرامش به شمار می‌رود. موسیقی آرامش‌بخش و معنی‌گرایی که به مرور شادی و طراوت قابل توجهی را به شنونده القا می‌کند. همراه با جلوه‌های ویژه سه بعدی تصویر و نور برای درک و ارتباط عمیق مخاطبان خود با موسیقی که به طور زنده بر روی صحنه به نمایش گذاشته شده‌اند.
این گروه کنسرت‌های بسیاری را در داخل و خارج از کشور اجرا کرده‌اند و از مهمترین فعالیت‌هایشان اجراهای همزمان با نمایش‌هایی همچون شمس پرنده به کارگردانی پری صابری است.
علاقه‌مندان برای تهیه بلیت این برنامه می‌توانند به سایت ایران کنسرت مراجعه كنند.

منبع:اختصاصی موسیقی فارس

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید