با حضور پرشور هواداران؛

پازل بند بارویکردی متفاوت روی سن رفت

0

موسیقی فارس-طلیعه خردمند: اعضای “پازل بند”با رویکردی متفاوت در شامگاه 10 دی ماه 95 و در سالن همایش های برج میلاد به روی صحنه رفتند.
ارین
طراحی فوق العاده صحنه اولین چیزی بود که در اجرای این شب به چشم می آمد. این طراحی منحصر به فرد حاکی از اجرایی متفاوت از یک گروه متفاوت بود.

در ابتدای کنسرت آرین بهاری به روی صحنه آمد و بالای سکو ایستاد و ریمیکسی از قطعات «گریه چیه»، «نمیمونه» و «بارونای نم نم» توسط آرین بهاری اجرا شد و پس از پایان هر قطعه اعضای ارکستر به‌ نوبت به روی صحنه آمدند و به هنرنمایی پرداختند.

قطعات “پازل” درحالی به اجرا در می آمدند که با شروع هر یک از آنها ال سی دی های نصب شده در سالن تغییرتصویر می دادند و هر آهنگ رنگ و لعاب خود را می گرفت و شنیدنی تر می شد.
نیما عباسی گیتار ، میلاد دهقان پیانو،نوید رهنما ساز های کوبه ای،حمید یزدان فر گیتار باس،سعید جامع درامز و سهراب ستاری ویولن و… این کنسرت را می نواختند.
از میهمانان این کنسرت می توان به محسن رجب پور ، حامد همایون ، سامان امامی،فرشید ادهمی، کیان دارات اشاره کرد.
در این میان  بابک بابائی شاعر ” یکی تو قلبمه” و “جاده” نیز حضور داشت.
محمدعلیزاده نیز ازدیگر میهمانان این کنسرت گرم در شبی سرد بود.

علی رهبری در طول کنسرت  از مدیریت “آوازی نو”- مهندس حسن اردستانی-  تشکر بسیار کرد و  گفت: دستهای پدرانه ایشان را می بویم که این دستها را همیشه روی شانه های پازل حس می کنیم.

نگم برات ،کم کم، جاده،خاطره بچگی، یه صدا،گریه چیه،بارونای نم نم،قایق کاغذی،آخرش رسید،لحظه به لحظه ،دریامی خندم،یکی تو قلبمه وچی میشه عنوان قطعاتی اند که در این کنسرت برای هواداران پازل بند اجرا شد.
در ادامه نیز علی رهبری پشت پیانو نشست و قطعه “دنیامیا” را به تنهایی اجرا کرد.
در پایان این برنامه قطعه “نگم برات” به عنوان قطعه بیز تقدیم علاقه مندان شد که پایان بخش کنسرت 10 دی 95 پازل بند بود.

در ادامه عکس های کووروش جوان را از این کنسرت ببینید.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید