به کارگردانی سیدعلی هاشمی

پیمان خازنی موسیقی فیلم «زعفرانیه ۱۴ تیر» را به پایان رساند

0

موسیقی فارس- پیمان خازنی آهنگساز موسیقی ایرانی، مراحل مربوط به ساخت موسیقی فیلم سینمایی «زعفرانیه ۱۴ تیر» را به اتمام رساند.

به گزارش موسیقی فارس ، پیمان خازنی آهنگساز از اتمام موسیقی متن فیلم سینمایی «زعفرانیه ۱۴ تیر» به کارگردانی علی هاشمی خبر داد.

خازنی در توضیح این پروژه بیان کرد: تمام تلاشم برقراری هماهنگی مناسب بین عنصر تصویر و موسیقی بوده است. هم اکنون با یکی از خوانندگان سرشناس آواز مشغول ساخت و ضبط موسیقی تیتراژ  پایانی هستیم و امیدواریم این فیلم در جشنواره ملی فیلم فجر امسال اکران موفقیت آمیزی داشته باشد. به هر صورت  هدفم برای حضور در این پروژه علاوه بر تجربه ساخت موسیقی هم جهت با فیلم، تلاش برای تاثیرگذاری بر روند کلی آن نیز بوده است. به عقیده من موسیقی صحیح و به جا می‌تواند به عنوان مکمل تصویر و ارتقادهنده آن باشد.

«زعفرانیه ۱۴ تیر» نخستین ساخته‌ سید علی هاشمی به تهیه کنندگی سلیمان علی‌محمد است که پیش از این فیلم «اسب حیوان نجیبی است» را تهیه کرده است.

پیمان خازنی در کارنامه‌اش ساخت آثاری مانند «پریچهره»، «به یاد من باش»،«شوخی»، «همهمه کاشی‌ها» و اجرای موسیقی در کشورهای مختلف را دارد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید