تازه ترین قطعه بنیامین بهادری پس از سه سال منتشر شد

0

موسیقی فارس-  بنیامین قطعه «راحت» را پس از سه سال دوری از فضای موسیقی تولید و تقدیم طرفدارانش کرد.

این قطعه با ترانه ای از فرید احمدی و آهنگسازی و تنظیم میلاد ترابی تهیه و تولید شده است.

وحید بهادری معروف با نام هنری بنیامین بهادری ۱۸ شهریورماه سال ۱۳۶۱ در تهران متولد شده است. وی در زمینه ترانه سرایی ،آهنگ سازی و خوانندگی فعالیت می کند. بنیامین از سال ۱۳۸۴ در زمینه خوانندگی فعالیت می کند و به تازگی قطعه جدید به نام راحت منتشر کرده است.

در گفتگوی منتشر شده از بنیامین در اردیبهشت ۸۹ ؛ علی‌رغم این کـه وی آلبوم ۸۸ را یک آلبوم کاملاً حرفه‌ای قلمداد می کند، اما آلبوم ۸۵ را بـه مراتب موفقتر و بهتر محاسبه کرده اسـت.

این آلبوم ۱۷ قطعه دارد و شاعر ترانه‌های‌ این آلبوم سید فرید احمدی و تنظیم بر عهده پیام شمس بود. آهنگسازی این آلبوم نیز توسط بنیامین صورت گرفته اسـت.

بنیامین بهادری درسال ۱۳۸۴ البومی با اشعاری مذهبی ودر وصف امام حسین و اهل بیتش کـه توسط فرید احمدی سروده شده بود با صدای بنیامین روی سایت‌ ها قرار گرفت کـه تا بـه امروز جز پر مخاطب ترین ترانه‌ های‌ مناسبتی اسـت.

بنیامین اسم هنری نامی اسـت کـه خانواده برایم انتخاب کرده اسـت ؛ در واقع قرار بر این بوده کـه این نام بـه عنوان اسم شناسنامه ای ام ثبت شود اما بـه هر دلیلی این اسم توسط ثبت احوال بـه ثبت نرسید. پدرم اسم وحید را برایم انتخاب کرده اما از همان دوران کودکی بنیامین صدایم می‌کردند البته در مدرسه و دانشگاه من رابا نام وحید می شناختند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید