آقای صادقی:چرا بی دلیلی لغو کنسرتتان را خرج حوادث می کنید؟

0

موسیقی فارس-خواننده آلبوم یعنی درد پس از آگاهی از تداخل زمانی کنسرتش با چهلمین روز درگذشت جانباختگان حوادث اخیر کشور کنسرت خود در اصفهان را لغو و به تاریخی دیگر موکول کرد.

وی در پیامی ویدیویی گفت: با کسب رخصت از شما عزیزانم در اصفهان به همراه دوست خوبم تهیه کننده محترم این کنسرت اقای جنتیان تصمیم گرفتیم بنا به احترام خانواده های عزیزان درگذشته در حادثه های اخیر این کنسرت را به چند روزه اینده موکول کنیم البته اگر مجوزها و روال اداریش انجام شود‌.

رضا صادقی همچنین افزود نه دلخوشم به تشویق آدمهایی که به یک چشم بهم زدن من را از قهرمان به خائن و برعکس تبدیل میکنن و نه دلگیر توهین و تهمت اونایی هستم که دلشون از عالم و آدم پرِه ، یاد گرفتم کار درستی که قلبم میگه انجام بدم و تاوانی هم اگر باشه با قلبم بدهم.

لازم بذکر است این کنسرت که با استقبال مخاطبین اصفهانی آقای مشکی پوش در عرض ۲۴ ساعت کاملا بفروش رفته بود با تاخیری چند روزه در همان سالن برگزار می شود و افرادی که تصمیم به لغو و استرداد بلیت داشته باشند می توانند از طریق سامانه بلیت فروشی و شماره های روابط عمومی اقدام کنند.

سوال اینجاست : چرا وقتی خواننده ایی تصمصم لغو کنسرتش را دارد ، مجوز اجرا  میگیرد؟

آقای صادقی به عنوان خواننده پاپ قابل احترام برای طرفداران و جامعه است .ولی آیا همین نوع عمل که موج سواری کاذب محسوب می شود ، شما را محبوب تر می کند؟

این خواننده پاپ قبل از اجرا پیامی سرشار از خوشحالی مبنی بر اجرای کنسرت در اصفهان منتشر می کند ، بلیطها که بفروش میرسد بلا فاصله با انتشار پیامی تصویری آن را لغو میکند و دلیل آن را همدری حوادث اخیر میداند.

آخه مگر همان مردم اصفهان برای حضور در کنسرت شما بلیط خرید نکردند ؟ مشتاق کنسرت شما نبودن ؟ چرا بی دلیلی لغو کنسرتان را خرج حوادث می کنید؟

شما اعلام می کنید با تاخیر چند روزه در همان سالن اجرا برگزار می شود.مگر چه اتفاق خاصی در این چند روز قراره بی افته که فقط شما از آن با خبری؟

چه بسا هنرمندان محبوتر از شما به دلیل تسکین  و شاد کردن مردم و همان حوادثی که نام برده اید در حال برگزاری کنسرت هستند .رضا بهرام، مهدی جهانی، روزبه بمانی، بابک جهانبخش، سیروان خسروی و…چه زیباست عینک مشکی را بردارید.

منبع: اختصاصی موسیقی فارس

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید