آلبوم “نگار” سالار عقیلی روانه بازار می شود

0

موزیک فارس_پانیذ رحیمی:طبق اخبار منتشره، آلبوم سالار عقیلی با عنوان “نگار” به آهنگسازی شایان کریمی از هفتم مرداد روانه بازار خواهد شد.

آلبوم “نگار” با سبک و سیاقی متفاوت از دیگر قطعه های منتشر شده از سالار عقیلی می باشد، که در هفتم مرداد ماه منتشر خواهد شد. قابل ذکر است که چندی پیش شاهد انتشار قطعه “نگار” بودیم.

این آلبوم شامل 8 قطعه است که به ترانه سرایی سعید رمضانی می باشد. این اثر برای سالار عقیلی تجربه ای جدید محسوب می شود که فضای موسیقی و تنظیم حاکم بر آلبوم خارج از موسیقی ایرانی بوده و مبنی بر موسیقی ارکسترال مدرن می باشد.

جالب توجه است که سالار عقیلی همچنین در قطعه ای از این آلبوم با عنوان “برگ ریزان” به نواختن گیتار الکتریک پرداخته که این موضوع نیز تجربه متفاوتی برای وی بوده است.

مبنی بر گفته سالار عقیلی موسیقی این آلبوم به ساخت و تنظیم شایان کریمی، متفاوت ترین آثار او در کارنامه هنری اش محسوب می شود. همچنین فرید سعادتمند نیز با آهنگسازی یک قطعه در این آلبوم حضور دارد.

آلبوم “نگار” روز 7مرداد ماه طی مراسمی رونمایی می شود و در دسترس علاقمندان قرار خواهد گرفت. این مجموعه توسط انتشارات شمع و مه و انتشارات آماج هنر تهیه و تولید شده است.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید