ترند«به سلنا احترام بگذارید» جهانی شد

0

موسیقی فارس-هواداران سلناگومز درجهت حمایت از او ترند«به سلنا احترام بگذارید»را صئرنشین توئیتر کردند.

سریال «نجات درلحظه آخر» برای پرداختن به موضوع پیوند کلیه سلناگومز مورد انتقاد شدید هواداران این خواننده و فعالان صفحات اجتماعی قرار گرفت.

گومز در سال ۲۰۱۷ فاش کرده بود که تحت عمل جراحی پیوند کلیه قرار گرفته است. دوست صمیمی‌اش کلیه خود را به سلنا اهدا کرده بود. گومزاعلام کرداین کلیه را از دوست نزدیکش «فرانسیا رایسا» دریافت کرده است اما در یکی از صحنه‌های اپیزود ششم سریال، دو دانش‌آموز در مورد هویت اهدا‌کننده‌ کلیه گمانه‌زنی می‌کنند.

یکی از دانش‌آموزان می‌گوید: شک ندارم که اهداکننده‌ی کلیه به سلینا گومز مادر جاستین بیبر بوده. خدای من، کاش گوشی موبایلم را داشتم تا بتوانم ثابت کنم. دیگری پاسخ می‌دهد: چه چیزی را ثابت کنی؟ اینکه ثابت کنی احمقی؟ کلیه دمی لوواتو بوده. آن‌ها دوستانی صمیمی‌اند، مثل من و تو. در صحنه‌ای دیگر، روی دیواری نوشته شده: اصلاً سلینا گومز کلیه دارد؟

شبکه‌ی پیکاک، استودیوی ان‌بی‌سی‌یونیورسال و تهیه‌کنندگان سریال همگی به‌خاطر این شوخی‌ها عذرخواهی کرده‌اند. در بیانیه‌ی آن‌ها آمده است: هرگز قصد نداشتیم وضعیت جسمانی سلینا را پیش‌پاافتاده نشان دهیم. ما با نمایندگان او در تماس بوده‌ایم و به مؤسسه‌ی خیریه او در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی کمک مالی می‌کنیم.

در اپیزود ششم سریال گوشی‌های موبایل دانش‌آموزان از آن‌ها گرفته شده و به همین علت ادعاهایی که در گفتگوهایشان مطرح می‌کنند غیرقابل اثبات می‌شود. گومز در سال ۲۰۱۷ فاش کرده بود که تحت عمل جراحی پیوند کلیه قرار گرفته است. در سال ۲۰۱۶ او به سبب ابتلا ناپایدار شدن وضعیت روانی‌اش در نتیجه‌ی بیماری لوپوس، از انظار عموم دور ماند.

یکی از کاربران در شبکه‌های اجتماعی در این باره می‌نویسد: شوخی با بیماری یک نفر خنده‌دار نیست. ظالمانه و ناوراست. سلینا و هیچ‌کس دیگری استحقاق چنین رفتاری را ندارد.

منبع: 30نما

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید