یک رویداد موسیقی نواحی به سانس چهارم رسید

تمدید دوباره «شب‌های موسیقی خراسان» در تهران

0

موسیقی فارس-کنسرت «شب‌های موسیقی خراسان» که چندی پیش به دلیل فروختن تنها ۸ بلیت لغو شده بود؛ این بار با استقبال مواجه شده و بلیت‌های سه سانس از این رویداد به طور کامل فروخته شده است.

به گزارش موسیقی فارس، اسفندماه سال گذشته قرار بود تا هفته موسیقی خراسان در تهران برگزار شود و تنی چند از هنرمندان موسیقی نواحی خراسان در شهر تهران روی صحنه بروند. عثمان محمد‌پرست از بزرگان موسیقی خراسان نیز با وجود کسالتی که داشت، قبول کرد در شب پایانی این رویداد فرهنگی حضور پیدا کند.

در ادامه اما اتفاقی نسبتا عجیب رخ داد و مجموعا از هفت سانس کنسرتی که برای این هفته فرهنگی  تدارک دیده شده بود، تنها هشت بلیت فروخته شد!  از این رو برگزار‌کنندگان این هفته فرهنگی در ساعات پایانی مانده به این اجراها، تمامی اجراها را با اطلاع به سرپرستان این گروه‌ها، لغو کردند و تنها به احترام عثمان محمدپرست، قرار بر این شد تا تنها مراسم تجلیل از او و یک اجرای گروهی پیش از این مراسم برگزار شود.

بعد از برگزاری این مراسم، مجددا اعلام شد که کنسرت «شب‌های موسیقی خراسان» در تاریخ پنجشنبه 27 اردیبهشت ماه در تالار رودکی تهران برگزار خواهد شد اما این بار نیز سرنوشت دفعه قبل تکرار شد و عدم استقبال این رویداد را در آستانه لغو شدن قرار داد تا اینکه جمعی از اهالی موسیقی از این رویداد مطلع شدند و با به اشتراک گذاشتن صفحه بلیت فروشی این رویداد مردم را دعوت به تماشای «شب‌های موسیقی خراسان» کردند.

بعد از این رویداد و حمایت جمعی از اهالی موسیقی از «شب‌های موسیقی خراسان»، بلیت‌های شب اول این رویداد به طور کامل بفروش رفت و در ادامه با باز شدن سانس‌های جدید، بلیت‌های دو اجرای دیگر به طور کامل فروخته شد. هم اکنون نیز تنها تعداد محدودی از بلیت‌های سانس چهارم این رویداد باقی مانده و با توجه به روند بلیت فروشی انتظار می‌رود بلیت‌های این سانس نیز به زودی به پایان برسد.

فارس

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید