شادمهر و مافیای سایت‌های شرط‌‌‌‌‌بندی

0

موسیقی فارس-غزل خواجوی: انتشار پست تبلیغ یک سایت شرط‌بندی توسط شادمهر عقیلی، خواننده پاپ، در اینستاگرام همگان را شوکه کرد.

معضل مافیای سایت‌های شرط‌بندی، بحث تازه‌ای نیست. دلال‌های میز قمار دست بر روی بازیگران و خوانندگان گذاشته‌اند و گاه و بی‌گاه یکی از سلبریتی‌ها در این منجلاب که هیچ کسی از انتهای آن خبر ندارد، می‌افتد.

این بار شادمهرعقیلی، خواننده پاپ، که سال‌های دهه هفتاد از ایران مهاجرت کرده بود، گرفتار این دام شده است. او که هفته گذشته نیز با انتشار ویدیو کلیپ آهنگ جدید خود، با بازی ریحانه پارسا، جنجال دیگری به وجود آورده بود، این بار با تبلیغ یکی از سایت‌های شرط‌بندی همه را شوکه کرد.

شادمهری که همگان او را با آهنگ‌های خاطره انگیزی هم‌چون علامت سوال، پر پرواز، تقدیر و … می‌شناسند، این بار وارد بازی جدیدی شده‌است که دلیل آن مشخص نیست.

گردانندگان سایت‌های شرط‌بندی، مدت‌هاست که در فضای اینستاگرام برای جذب مخاطب، اقدام به تبلیغ با روش‌های گوناگون از جمله توسط سلبریتی‌ها کرده‌اند. استراتژیشان یکی است؛ افزایش اعضا. هر کدام از این سایت‌ها یک اتاق فکر و ایده پردازی دارند و پشت هر پست به ظاهر اتفاقی، یک برنامه از پیش تعیین شده وجود دارد.

به تازگی مهراد جم نیز با مهاجرت به ترکیه و رابطه‌اش با یکی از مبلغان سایت‌های شرط‌بندی حاشیه ساز شده بود.

ابهامات زیادی در مورد این سایت‌ها وجود دارد. به راستی تا کی باید جوانان قربانی این گونه سایت‌ها و تبلیغات شوند و تا چه زمانی سایه این سایت‌ها بر سر هنر وجود خواهد داشت؟

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید