چاوشی بازهم همکاری با مهرجویی را تکذیب کرد

0

موسیقی فارس: پس از گفتگوی شریفی‌نیا درباره حضور چاوشی در سنتوری 2 و این‌که هرچه تا کنون رخ داده بازی تبلیغاتی بوده است؛ چاوشی بالاخره سکوت خود را شکست و در گفتگو با «شهروند» پاسخ شدیداللحنی به این اخبار و حواشی داد:
نمی‌دانم چرا این ماجراها تمامی ندارد. به من فحش دادند، گفتند بی چشم و رو هستم. گفتند نامردم؛ بی‌معرفت هستم و رویم را با آوردن خواننده‌های دیگر کم می‌کنند. بعد می‌گویند شوخی کردیم و همه‌اش بازی تبلیغاتی بود؟ تا امروز شما بروید و بگردید یک کلمه درباره آقایان حرف نادرست و زشتی به زبان آورده‌ام؟ نه ولی دیگر از حدش گذشته است. در کشور ما وضع طوری است که اگر کسی حرف نزند، فکر می‌کنند حرفی ندارد و عرضه باز می‌شود که همه طرفه به او بتازند. بعضی دوستان مشخص است چه نفعی از آوردن اسم من نصیب‌شان می‌شود که دائما در حال ساختن کلاهی از این نمد هستند. هزار بار ابراز امیدواری کردم که آقای مهرجویی و دست‌اندرکارن فیلم سنتوری موفق باشند، ولی گویا اشتباه می‌کردم.
من نه با آقای شریفی‌نیا، نه به هیچ‌کس دیگری صحبتی نکرده‌ام. محسن چاوشی نه بمب تبلیغاتی است نه کسی که بخواهند از او استفاده یا بهتر است بگویم سوء استفاده کنند. وسیله شوخی و خنده و سیبل فحاشی‌های هیچ‌کس هم نیست. کارهای بسیار مهم‌تر از این حرف‌های خاله‌زنگی و پوچ دارم. این خبر که به نقل از آقای شریفی‌نیا منتشر شد، حاصل شیطنت است و کاملا از آن بی‌اطلاع هستم. باقی ماجرا را باید از آن رسانه که این خبر را منتشر کرده بپرسید یا از آقای شریفی‌نیا.
این هزارمین بار است که اعلام می‌کنم با سنتوری 2 همکاری نخواهم کرد و فکر می‌کنم کافی است دیگر آقایان نخواهند مرده خودشان را به نام من زنده کنند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید