موزیک ویدیو «تنهام نذار رفیق» با صدای رضا یزدانی

0

موسیقی فارس– «تنهام نذار رفیق» دومین قطعه‌ای است که رضا یزدانی برای سریال «ترور خاموش» خوانده است.

به گزارش موسیقی فارس به نقل از روابط عمومی «ترور خاموش» ،  در یکی مانده به آخرین قسمت سریال «ترور خاموش» شاهد ترور نقش اصلی سریال با بازی سعید راد بودیم و به بهانه مرگ کاراکتر دکتر صفایی، دومین قطعه‌ای که رضا یزدانی برای این مجموعه خوانده است روی آنتن رفت.

یزدانی درباره همکاری با این پروژه توضیح داد: من قبلاً با آقای احمد معظمی در سریال «جاده چالوس» همکاری داشتم و تیتراژ این سریال را خوانده بودم. بر مبنای همین امکان یافتم تا در سریال “ترور خاموش” نیز افتخار همکاری با آن‌ها را داشته باشم.

وی درباره معیارهایش برای پذیرفتن خواندن یک قطعه برای فیلم یا سریال اظهار کرد: مجموعه‌ای از عوامل متعدد از شهرت سازندگان، سابقه همکاری، محتوای فیلمنامه و… در انتخاب من برای پذیرفتن خواندن یک قطعه برای فیلم یا سریال نقش دارد. خب، اگر سابقه همکاری مطلوبی با یک گروه داشته باشم موجب می‌شود تا در کار بعدی نیز حضور یابم. همچنین تیم سازندگان سریال یا محتوای فیلمنامه بر انتخاب من تأثیرگذار است. درباره “ترور خاموش” هم مجموعه‌ای از همه این عوامل نقش داشتند.

این خواننده در پاسخ به اینکه چرا قطعه «ارث اجدادی» که شش سال از تولید آن می‌گذرد برای تیتراژ این سریال انتخاب شده، گفت: این قطعه را خود سازندگان سریال انتخاب کردند. آن‌ها یک کار ملی- میهنی می‌خواستند. این کار نیز شش سال پیش خیلی محدود منتشر شد اما به آن صورتی که انتظار می‌رفت همه‌گیر و به‌اصطلاح «وایرال» نشد چون آن زمان کانال‌های تلگرامی و اینستاگرامی و امثال این‌ها وجود نداشت.

یزدانی ادامه داد: ما کلیپ این اثر را برای شب عید در ناو جماران فیلمبرداری کردیم که در سال‌تحویل پخش شد. بنابراین، به نظر من ترانه «ارث اجدادی» آن چنان که باید به حق خودش نرسیده بود، اما پس از پخش به‌عنوان تیتراژ پایانی سریال “ترور خاموش” اتفاق خوبی برایش افتاد و شنیده شد.

او در خصوص تولید قطعات «سایه نشو هرگز» و «تنهام نذار رفیق» بیان کرد: این‌ها بر اساس محتوای فیلمنامه سریال نوشته شدند. «سایه نشو» بر اساس دو شخصیت سریال و «تنهام نذار رفیق» نیز بر اساس مرگ شخصیت اصلی سریال با بازی آقای سعید راد تولید شده است.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید