موسیقی فارس_پانیذ رحیمی: پارسا خائف خواننده نوجوان اردبیلی در اولین تجربه مستقل خود  تیتراژ مسابقه جدید تلویزیونی “میدون” شبکه سه را اجرا می‌کند.

 

این تیتراژ با آهنگسازی “فرید سعادتمند” و شعری از محمد مهدی سیار ضبط شده است. سعادتمند در کارنامه خود کارهایی نظیر ارمغان تاریکی را با محمد اصفهانی و سرو زیر آب و برادر جان را با سالار عقیلی تجربه کرده است.

 

پارسا خائف هنرمند ۱۴ساله اردبیلی، یکی از چهره‌های با استعداد موسیقی اصیل ایران بوده که در جریان اجرای برنامه “عصر جدید” در کانون توجه مخاطبان قرار گرفت و در مقام سوم ایستاد. او همچنین مورد حمایت چند هنرمند موسیقی قرار گرفت.

 

پدیده نوظهور موسیقی سنتی که در اجرای قطعات موسیقی ایرانی و آذری تبحر ویژه‌ای دارد پیش از این در چند جشنواره موسیقی ملی و منطقه‌ای نیز عناوین نخست را کسب کرده است.

 

به این ترتیب وعده‌ای که در قسمت آخر مسابقه استعدادیابی عصر جدید از سوی “احسان علیخانی” به پارسا خائف مبنی بر اجرای تیتراژ یکی از برنامه‌های شبکه سه داده شد را عملی کرد.

 

مسابقه “میدون” به کارگردانی “مهران علوی” و تهیه‌کنندگی “سید محمدحسین هاشمی گلپایگانی” از پنجشنبه ۳ مهر ماه در شبکه سوم سیما روی آنتن خواهد رفت و هر پنجشنبه و جمعه پس از اخبار شبانگاهی پخش می شود.

درباره ی نویسنده

1 نظر

    […] […]

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *