موسیقی فارس-مرضیه فدایی: به دنبال حواشی اخیر امیرتتلو و بسته شدن صفحه اینستاگرام وی توسط فیسبوک، سخنگوی این شرکت اعلام کرد دیگر به این خواننده اجازه حضور در اینستاگرام را نخواهند داد.

هادی نیلی یکی از فعالان رسانه ای با اعلام این خبر که با انتشار در توئیتر مطرح کرده، نوشته است: از اینستاگرام درباره بستن حساب تتلوو اینکه قبلا هم حسابش بسته شده بود، پرسیدم. جواب داده‌اند اجازه نمی‌دهند افراد یر سن قانونی روی اینستاگرام به خطر بیفتند. و گفته اند اییجاد حساب جایگزین برای کسی که حسابش بسته شده، خلاف مقررات آنهاست و دیگر اجازه نمی‌دهند تتلو در اینستاگرام باشد.

برخی از فعلان حقوق بشر و حقوق کودک از این تصمیم شرکت فیس بوک به عنوان یک پیروزی زیبا نام برده‌اند و اظهار امیدواری کرده‌اند دیگر افراد مشابه نیز به چنین سرنوشتی دچار شوند و جامعه درصد کوچکی از حماقت‌های کنونی فاصله بگیرد.

اخیرا امیرحسین مقصودلو معروف به امیرتتلو با انتشار استوری‌های غیراخلاقی اقدام به ترغیب دختران نوجوان برای ایجاد رابطه و دوستی کرده بود که فعلان حقوق بشر از آن تحت عنوان قاچاق انسان یاد کرده و با گزارش صفحه وی به اینتساگرام خواستار غیرفعال کردن اکانت این خواننده پرحاشیه و پرمخاطب شدند.

در ادامه امیر تتلو نسبت به این تصمیم اینستاگرام واکنش نشان داد و صحبتهای خود را با ادبیات دیگری بیان کرد.

 

درباره ی نویسنده

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *