موسیقی فارس- گروه هکری  رویل ، مدعی سرقت756 گیگ از اطلاعات شخصی لیدی گاگا شده و تهدید به افشای اطلاعات آن در صورت عدم پرداخت 42 میلیون دلار درخواستی خود شد.
گروه هکری به نام REvil مدعی شده است که حدود ۷۵۶ گیگابایت از اطلاعات شخصی لیدی گاگا (همکاری صدف بیوتی و لیدی گاگا) را هک کرده و در صورت عدم پرداخت ۴۲ میلیون دلار، اقدام به انتشار این اطلاعات خواهد کرد.
گفته می‌شود، شرکت حقوقی لیدی گاگا (لیدی گاگا و آریانا گرانده لقب ملکه و پرنسس پاپ را دریافت کردند!) درخواست گروه REvil را قبول نکرده و عنوان کرده است: «ما به طور مستقیم با اجرای قانون فدرال کار می‌کنیم و با کارشناسان حرفه‌ای سراسر دنیا در طول شبانه روز برای رسیدگی به این وضعیت در حال همکاری هستیم.»

علاوه بر این‌ها، گروه هکر REvil اعلام کرده است به اطلاعات شخصی مدونا، جانی دپ (مذاکرات جدی دیزنی با جانی دپ برای بازگشت به دزدان دریایی کارائیب) نیز دسترسی پیدا کرده است!
گروه هکری REvil” قبلا مدعی دستیابی به حجم زیادی اطلاعات رسواکننده علیه دونالد ترامپ شده و خواستار دریافت چندین میلیون دلار پول به منظور عدم انتشار این اطلاعات شده بود، اعلام کرد که بخش نخست «اسرار کثیف» رئیس جمهور آمریکا را منتشر کرده است.

درباره ی نویسنده

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *