داستان پرحاشیه کنسرت های آنلاین تمامی ندارد؛

مخاطب کنایه علیرضا قربانی چه کسی است؟ + ویدئو

0

موسیقی فارس_سهنداینانلو: شب گذشته تالار وحدت میزبان کنسرت آنلاین علیرضا قربانی بود.

به گزارش موسیقی فارس، علیرضا قربانی خواننده موسیقی سنتی ایران طبق اعلام قبلی، شب گذشته در تالار وحدت به اجرای برنامه پرداخت. این برنامه که توسط شهرداری تهران و با همکاری بنیاد رودکی برگزار می‌شد، آخرین اجرای صحنه ای از سری کنسرت های آنلاین شهرداری تهران بود که توسط علیرضا قربانی به روی صحنه رفت.
کنسرت آنلاین علیرضا قربانی با حواشی جالبی نیز همراه بود که موجب واکنش کاربران اینستاگرامی شده است. قربانی در ابتدای اجرای قطعه “مدار صفر درجه”، به دلیل اشتباه خواندن شعر این قطعه اجرای خود را قطع کرد و از ارکستر خواست که از اول این قطعه را بنوازند. قربانی پس از پخش زنده کنسرت با انتشار ویدئویی ضبط شده در فضای مجازی سخنان جالب توجهی را عنوان کرد، وی در مورد نحوه پخش این برنامه گفت: “ما در این روزها به همدلی بیش از هر چیز دیگری احتیاج داریم، به همین جهت تلاش کردم کنسرت امشب واقعا “رایگان” و برای “همه” باشد، سعی کردم همه مردم بدون پرداخت کوچکترین مبلغی و با حداقل امکانات کنسرت آنلاین ما را ببینند.”
این سخن قربانی در حالی گفته شد که حواشی کنسرت آنلاین همایون شجریان همچنان ادامه دارد و انتقادات به او و ایرانسل(اسپانسر برنامه) در فضای مجازی پایان نیافته است. به نظر می‌رسد قربانی هم با طرح “رایگان بودن” و “برای همه بودن” این کنسرت قصد داشت مخاطبان خود را متوجه همین مساله نماید.

فیلم لحظه اجرای اشتباه علیرضا قربانی؛

سخنان قربانی در مورد کنسرت آنلاین دیشب؛

اختصاصی موسیقی فارس

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید