موسیقی فارس: ابراهیم حامدی (ابی) در صفحه اینستاگرام خود پستی در حمایت از محمدرضا حیاتی(گوینده خبر صدا و سیما) منتشر کرد.

به گزارش موسیقی فارس، ابی با انتشار پستی در اینستاگرام شخصی اش از اتفاقاتی که برای محمدرضا حیاتی در ایران رخ داده ابراز تاسف کرد و برای وی آرزوی “زندگی آرام در کنار خانواده” را داشته است. این خواننده مشهور ایرانی که پس از انقلاب ۱۳۵۷ از ایران خارج شده در بخشی از این پست می نویسد: باید اعتراف کنم بسیار متاسف شدم و هنوز بعد از چهل و‌ یک سال تبعید هنوز نمی‌دانم من و هنرمندانی چون من مرتکب چه گناهی شده‌ بودیم به جز اهدای شادی به مردم و خواندن از آزادی!

تصویر پست اینستاگرامی ابراهیم حامدی ( ابی )

گفتنی است محمدرضا حیاتی به دلیل ابراز علاقه و ارادت به ابراهیم حامدی در یک برنامه تلویزیونی اینترنتی، به گفته خودش از حضور و فعالیت در صدا و سیما منع شده است. این گوینده خبر باسابقه در مصاحبه ای با روزنامه “هفت صبح” گفته با وجود بازنشستگی همچنان برای صدا و سیما کار می‌کرده اما با وی تماس گرفته اند و از وی خواسته اند فعلا به صدا و سیما نرود! لازم به یادآوری است که به دلیل مشاجره اینستاگرامی مهشید حامدی(همسر ابی) با محسن چاوشی، حواشی بسیاری ایجاد شد که حالا دامن محمدرضا حیاتی را نیز گرفته است.

اختصاصی موسیقی فارس

درباره ی نویسنده

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *