موسیقی فارس- خواننده، ترانه‌سرا و بازیگر بریتانیایی در اقدامی عجیب مدل روی مجله ووگ شد.

هری استایلز خواننده و بازیگر ۲۶ ساله اولین مردی است که به تنهایی روی جلد مجله‌ «ووگ» که یک مجله در حوزه مد است قرار گرفت.

او که با  پوشش زنانه‌  در تصاویری که برای شماره دسامبر نشریه گرفته شده، مردانگی را به چالش کشیده  در این باره می‌گوید: «هیچ‌گاه نمی‌توان در لباس پوشیدن زیاده‌روی کرد. چنین مفهومی وجود ندارد. الگوهای من در موسیقی – پرنس و دیوید بویی و الویس و فردی مرکوری و التون جان – همگی شومن هستند. در دوران کودکی لباس‌های آن‌ها هوش از سرم می‌پراند. حالا خودم لباس‌های پرزرق‌وبرق می‌پوشم و احساس نمی‌کنم دیوانه ام.

وی در ادامه گفته است: به نظر من اگر لباسی گیر بیاورید که حس شگفت‌انگیزی به شما بدهد، مثل لباس ابرقهرمانان عمل می‌کند. لباس برای لذت بردن و آزمودن و بازیگوشی کردن است. وقتی این مرزبندی  که بعضی لباس‌ها مردانه و بعضی زنانه‌اند را کنار بگذارید و این محدودیت را حذف ‌کنید، طبیعتاً میدان بازی را گسترده‌تر می‌کنید.

وی با بیان اینکه گاهی به خرید می‌رود و لباس‌های زنانه را می‌بیند و فکر می‌کند که آن‌ها شگفت‌انگیزند، ادامه داد: هرگاه حصاری در زندگی خودتان ایجاد کنید خودتان را محدود می‌کنید. از لباس‌ها می‌توان لذت بسیار زیادی برد. من زیاد به معنای آن‌ها فکر نمی‌کنم بلکه به بخشی از فرایند خلق یک اثر تبدیلش می‌کنم.

این بازیگر در بخش دیگری از مصاحبه با مجله از فیلم پرستاره «نگران نباش عزیزم» (Don’t Worry Darling) به کارگردانی «الیویا وایلد» می‌گوید. او در ماه سپتامبر به این پروژه پیوست و در هفته‌های اخیر در پشت صحنه فیلم مقابل فلورنس پیو، کریس پاین، کیکی لین و جما چان دیده شد.

وایلد در مورد استایلز می‌گوید: به نظر من، او بسیار روشنفکر  است، و امیدوارم که برند و اعتماد به نفسی که هری به عنوان یک مرد دارد – و واقعاً از هر نشانی از مردانگی مسموم تهی است – حاکی از نسل او و به دنبال آن آینده‌ی دنیا باشد.

وایلد اضافه می‌کند: من فکر می‌کنم او پشتیبان و پیشگام چنین حرکتی است. فوق‌العاده است که ببینی یک نفر در جایگاه او، معنای مرد بودن را با اعتماد به نفس بازتعریف می‌کند.

درباره ی نویسنده

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *