جنیفر لوپز برنده جایزه نماد سال ۲۰۲۰ شد

0

موسیقی فارس- مراسم اهدای جوایز«انتخاب مردم»( People’s Choice Awards) حنیفرلوپز را به عنوان نماد سال 2020 معرفی کرد.

 مراسم اهدای جوایز مردم، یکشنبه شب گذشته (۱۵ نوامبر) در سانتا مانیکا کالیفرنیا برگزار شد و برندگان در بخش‌های مختلف معرفی شدند.

در این مراسم جایزه‌ی بهترین فیلم امسال به «پسران بد برای همیشه» و بهترین ستاره مرد سینما به بازیگر این فیلم ویل؛ اسمیت اهدا شد.

لوپز پس از دریافت این جایزه در یک سخنرانی احساسی با خوشحالی گفت: موفقیت بزرگ من نه آمار فروش فیلم‌ها و موزیک‌ها، بلکه آن عشقی است که از مردم دریافت می‌کنم. به عنوان یک لاتین‌تبار و یک زن گاهی اوقات مجبور هستم دو برابر آن چیزی که باید کار کنم تا به آن برسم (اشاره به نژادپرستی و تبعیض جنسیتی). گاهی اوقات رویاهای بزرگ و جاه‌طلبی‌های من آدم‌ها را عصبی می‌کند.

لوپز ادامه داد: همیشه می‌گویند: تو یک دنسری و نمی‌توانی بازیگر باشی، تو یک بازیگری آهنگ هم می‌خواهی بخوانی؟ تو یه هنرمندی نمی‌توانی توی زمینه‌های تجاری جدی گرفتی شوی و دیده شوی. اما هر چه بیشتر می‌گویند من بیشتر می‌فهممم که باید انجامش بدهم و حالا امروز اینجا ایستاده‌ام. این را می‌دانم که موفقیت بزرگ من اعداد گیشه‌های سینما و فروش آلبوم و آهنگ نیست، بلکه آن عشقی است که از تمام شما دریافت می‌کنم.

درمراسم اهدای جوایز «انتخاب مردم» تیفانی هدی نیز در بخش بهترین ستاره زن سینما برگزیده شد، در حالی که جویی کینگ جایزه‌ی بهترین ستاره‌ فیلم‌های کمدی را به خانه برد. لین مانوئل میراندا ستاره‌ «همیلتون» هم به جایزه‌ بهترین ستاره‌ی فیلم‌های درام دست پیدا کرد. بهترین سریال سال ۲۰۲۰ «آناتومی گری« لقب گرفت و الن پومپئو ستاره‌ این سریال که هفته‌ گذشته بازگشتی جنجالی به سریال داشت به عنوان بهترین ستاره‌ تلویزیونی زن سال انتخاب شد.

همچنین در این مراسم جایزه بهترین خواننده مرد به جاستین بیبر، جایزه بهترین خواننده زن به آریانا گرانده، جایزه بهترین گروه سال به بی‌تی‌اس، جایزه بهترین تک آهنگ سال به «دینامیت» اثر گروه بی‌تی‌اس و جایزه بهترین سلبریتی سال به آریانا گرانده اهدا شد.

جایزه بهترین مسابقه تلویزیونی به The Voice و جایزه بهترین تاک‌شوی روزانه تلویزیون به الن دی‌جنرس و بهترین تاک‌شوی شبانه تلویزیون نیز به جیمی فالن اختصاص پیدا کرد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید