موسیقی فارس- خواننده پاپ-کلاسیک قطعه«نارفیق» را دور از وطن منتشر کرد.

مانی رهنما؛ خواننده پاپ کلاسیک ایران که مدتی پیش به مقصد ترکیه از ایران مهاجرت کرد، قطعه موسیقی «نارفیق» را در اینستاگرام خود منتشر کرد.

ترانه «نارفیق» را پیام پارسا سروده و آهنگسازی آن را علی موثقی انجام داده است. در این قطعه که به صورت کاملا آکوستیک و ارکسترال ضبط شده، آندره آرزمانیان(پیانو)، بابک ریاحی(گیتارباس)، نیمانواپور(درام)، شادمهر عقیلی(گیتار)، همایون رحیمیان، خاچیک بابایان، ارسلان کامکار، ابراهیم لطفی، مازیار ظهیرالدینی (ویلن اول و دوم)، سیاوش ظهیرالدینی، عمادرضا نکویی(ویلن آلتو)، کریم قربانی و محسن تویسرکانی(ویولنسل)، فرشید حفظی فرد(ابوآ)، جاوید مجلسی و باربد بیات(فرنچ هورن) نوازندگان این قطعه پر نوازنده‌اند.

زنده یاد محسن کلهر صدابردارموسیقی، زنده یاد ناصرفرهودی و رحیم ناحی (صدابردار کلام) و نظارت ضبط آن را علی موثقی انجام داده‌اند.

«نارفیق» در سال 1378 در استودیو پاپ ضبط شده و تا کنون پخش نشده بود.

این خواننده درباره این قطعه و توضیحات مربوط به عواملش یا انتخاب تیتر« یک کار زیرخاکی» نوشت: رفقا صدای اول آهنگ، صدای عزیز دلم آندره آرزمانیان است، جالبه که نوازنده‌های بزرگی توی این کار نواختن و جالبتر اینکه گیتارش رو شادمهر نواخته. این کار بیست و دوسال پیش ضبط شد و ماکت هست و هیچ وقت پخش نشد.

این آهنگ را از موسیقی فارس بشنوید:

درباره ی نویسنده

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *