موسیقی فارس-شقایق لواسانی: محسن شریفیان نوازنده ساز نی انبان و سرپرست گروه لیان که برای تقدیم آهنگ خود به کشته شدگان آبان ۹۸ به دادگاه احضار شده بود، تبرئه گشت.

محسن شریفیان طی خبری در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «کنسرت ۳۰ دی‌ماه گروه لیان در سال ۱۳۹۸ بهانه‌ای شد برای احضار اینجانب به دادسرای فرهنگ و رسانه تهران و بررسی اتهاماتی که شاکیان اداره کل حقوقی و قضایی وزارت اطلاعات بود.»

در تاریخ ۳ دی ماه سال ۹۸ بود که محسن شریفیان گروه لیان را روی صحنه برد و یکی از غصه های اجرایی خود را تقدیم به کشته‌شدگان حادثه آبان سال ۹۸ کرد و همین باعث شد که وی تحت پیگرد قضایی قرار گیرد و به دادسرای تهران احضار شود.


همچنین شریفیان در ادامه گفت: «تبلیغ علیه نظام جمهوری اسلامی، تولید و توزیع و تکثیر آثار سمعی و بصری غیر مجاز! و وارد کردن چیزی که عفت و اخلاق عمومی را جریحه‌دار می‌کند و… اتهاماتی که به هیچ عنوان قبول نداشتم و ندارم. چرا که در تمامی این سال‌ها ساز من و گروهم برای دل مردم کوک شد و با آنها همدل و همراه بودیم تا دمی از خستگی‌ها و تلخی‌های روزگار را کم کنیم. یک سال پر از اضطراب و رفت و آمد! عاقبت، قرار منع تعقیب صادر شد! اما خستگی آن تا ابد بر دلم می ماند! از همه کسانی که دغدغه های من را شنیدند و برای حل این پرونده همکاری کردند، سپاسگزارم.»

درباره ی نویسنده

غزل خواجوی

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *