چون و چند صدور حکم حمید صفت

موسیقی فارس: تایید حکم رپر معروف اعلام شد.

حمید صفت در آخرین بازخوانی پرونده قتل ناپدری اش  به اعدام محکوم شد.

حمیدرضا امیری‌صفت معروف به حمید صفت، خواننده رپ، که اسفندماه ۹۹ به اتهام قتل همسر مادرش در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه شده بود، به قصاص محکوم شد.

این خواننده رپ روز ۲۴ مرداد ماه سال ۹۶، مردی ۶۶ ساله به نام هوشنگ را به بیمارستان منتقل کرد و سه روز بعد در پی درگذشت فرد مزبور، به اتهام قتل دستگیر شد.

کارشناسان پزشکی قانونی در تحقیقات اولیه علت مرگ را خونریزی و آسیب مغزی بر اثر اصابت جسم سخت به سر متوفی اعلام کرده بودند اما بعدتر این نظرات رد شد و حمید صفت با قرار وثیقه ۶۰۰ میلیون تومانی آزاد شد.

وقتی حکم قصاص این خواننده تایید شد تا لحظاتی وکیل وی از اعلام آن به دلیل بی خبری سرباز میزد اما بعد از حدود 2 ساعت او نیز این حکم را تایید کرد و گفت: حکم قصاص اروز چهاردهم فروردین صادر و به ما ابلاغ شد و ۲۰ روز برای اعتراض به حکم صادره زمان داریم.

بعداز صدور حکم این رپر معروف، رضا صادقی در حمایت از او در یک پست اینستاگرامی نوشت: من این جوون رو ندیدم و آشنایی باهاش از موسیقیش دارم. نمی دونم دنیاش چه شکلیه اما می دوم دنیای مردمش براش درد خودشه!

امروز خبری شنیدم از «قصاص» که دعا می کنم صحت نداشته باشه…

خانواده مرحوم کاملا حق دارن قلبشون شکسته باشه و خشم داشته باشن، اما به عنوان یه کمترین اهل هنر و سرزمینم و ریش سفیدی که دارم، خواهش می کنم و حتی التماس می کنم از این خانواده داغدیده، با بخشش و بزرگیشون کام مردم و شیرین کنن، روزای تلخیه و شک ندارم شما این تلخی رو از همه بیشتر لمس کردین. پس تمنا دارم با بزرگیتون دل مردم و اول سالی شاد کنید که قطعا کار آسونی نیست این بخشش…

از همه مردم عزیزم بخصوص هنرمندان خواهش دارم تقاضای بخشش کنن برای حمید، یه جووم که آینده می تونه جلو راه باشه با کلی اتفاق خوب…

دوستان سکوت نکنید! این سکوت فقط حسرت و شرم به بارمیاره…

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *